Electrolux LNT4FE18S


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 193 l, Objem mrazničky: 72 l, Roční spotřeba energie: 218 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 54,8 cm, Výška: 177,2 cm, Hloubka: 54,9 cm. Více info


Cena 19 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 193 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Electrolux LNT4FE18S s mrazákem dole v bílém provedení. Chladnička, která je umístěna ve vrchní části, má objem 193 litrů. Je vybavena 5 policemi, dvěma boxy a 4 poličkami ve dveřích. Mrazák s kapacitou 72 litrů a technologií LowFrost má mrazicí výkon 10 kg/24 hodin. V případě výpadku proudu je akumulační doba 19 hodin. Technologie ColdSense pro rychlé zmrazení potravin i Dynamic Air pro stálou teplotu. Jednoduché dotykové ovládání. Hlučnost jen 35 dB. Klimatická třída: SN-ST. Rozměry (v × š × h): 1 772 × 548 × 549 mm.

Electrolux LNT4FE18S

Vestavná kombinovaná chladnička je díky svému efektivnímu a úspornému chodu má objem chladicí části je 192 litrů. Pro osvětlení vnitřního prostoru využívá úsporné LED světlo. Potraviny uložíte na skleněné poličky a do dvou boxů. Úložný prostor najdete i na dvířkách, kde jsou čtyři plastové police s místem pro vajíčka a nápoje.

Mrazicí zóna

Čistý objem mrazicí části chladničky Electrolux LNT4FE18S je 72 litrů. Ve vnitřní části mrazničky se nacházejí dvě skleněné poličky plné šířky a tři zásuvky plné šířky, které jsou vyrobeny z průhledného plastu. Zásuvky mají průhledné strany, díky nimž rychle najdete všechny potraviny. Využívá funkci rychlého zmrazení, která zmrazí potraviny mnohem rychleji a zachová jejich vůni i vitamíny.

Technologie ColdSense

Chladnička využívá technologii ColdSense, která dokáže díky snímačům chladu rychle reagovat na změnu teploty. Při zjištění změny teploty ji chladnička upraví na optimální až o 40 % rychleji.

Technologie LowFrost

LowFrost mraznička vám ušetří práce s odmrazováním a údržbou. Technologie LowFrost má chladicí okruhy skryté ve stěnách mrazničky, díky čemuž se ve vnitřním prostoru tvoří až o 80 % méně námrazy. Energetická účinnost spotřebiče se zachová a odmrazování bude pro vás mnohem jednodušší.

Dotykové ovládání

Ovládejte vestavnou chladničku Electrolux LNT4FE18S pouze jemným dotykem prstu. Duální elektronický panel, který je umístěn nahoře, vám umožní současně ovládat a nastavovat teplotu v chladničce i mrazničce.

Stabilní teplota

Chladnička využívá velmi praktickou technologii Dynamic Air, která se stará o to, aby se ve vnitřku chladničky udržovala rovnoměrná teplota. Funguje na principu cirkulace chladného vzduchu, který ochlazuje potraviny i když máte právě otevřenou ledničku.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177.2 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 264 L
No Frost (mrazák) Ne
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux LNT4FE18S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno