Electrolux LNS8TE19S

Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 208 l, Objem mrazničky: 61 l, Roční spotřeba energie: 214 kWh, Maximální hlučnost: 36 dB, Šířka: 54 cm, Výška: 188,4 cm, Hloubka: 54,9 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná chladnička Multispace Electrolux LNS8TE19S poskytne 267litrový čistý objem, ze kterého chladicí část s automatickým odmrazováním má 208 litrů a mrazicí část 61 litrů. Mrazicí kapacita umožňuje zamrazení 10 kg čerstvých potravin za 24 hodin. Akumulační doba při poruše nebo výpadku proudu je 21 hodin. Disponuje také inteligentním systémem chlazení TwinTech® No Frost, technologií DynamicAir, systémem CustomFlex®, či duálním elektronickým dotykovým ovládáním. Vnitřní LED osvětlení rovnoměrně osvětlí celý prostor chladicí části. Vzduch cirkuluje pomocí ventilátoru pro rovnoměrné rozložení teploty v chladničce. Maximální úroveň hluku nepřesahuje 36 dB.

Chladicí zóna

Chladicí část s automatickým odmrazováním disponuje vnitřním objemem 208 l. Nacházejí se tam skleněné poličky a zásuvka z průhledného plastu, která zajistí, že ovoce a zelenina zůstanou dlouho čerstvé. Poličky pro uskladnění drobných potravin nechybějí ani ve dvířkách chladničky. Chladnička Multispace je navíc vyšší než standardní provedení, což vám poskytne více místa pro uskladnění potravin. Perfektní přehled o zásobách máte díky LED osvětlení. Chladicí část je vybavena ventilátorem, který cirkuluje vzduch a poskytne tak rovnoměrné rozložení teploty v chladničce. Požadovanou teplotu v chladničce rychle zajistí funkce Action Cool.

Systém CustomFlex®

Tato chladnička disponuje systémem CustomFlex®, který vám nabízí volnost při přizpůsobování místa ve vaší chladničce. Dvířka z vnitřku mají pohyblivé nádoby různých velikostí, což vám umožní přizpůsobit si vnitřní prostor dle vašich potřeb. Nádoby jsou snadno odnímatelné, takže je můžete vyjmout z chladničky a zajistíte si tak snadný přístup.

Mrazicí zóna

Mrazicí část s automatickým odmrazováním má čistý užitný objem 61 litrů. V její vnitřní části se nacházejí praktické zásuvky pro mražení potravin, která jsou vyrobena z průhledného materiálu. Kapacita zmrazování 10 kg/24 hodin a akumulační doba je 21 hodin. Vybavená je také funkcí Action Freeze, která rychle zmrazí vaše potraviny a tím zachová vitamíny, chuť a aroma potravin.

Technologie TwinTech® No Frost

Chladnička je vybavena inteligentním systémem chlazení TwinTech® No Frost, která zabraňuje tvorbě námrazy. Zároveň také udržuje v chladničce správnou vlhkost a tím snižuje ztrátu hmotnosti potravin až o 60 %. S touto technologií si vychutnáte vaše potraviny čerstvé a svěží.

Technologie DynamicAir

Chladnička do své výbavy také obdržela technologii DynamicAir. Ta zabezpečuje udržování stabilní teploty uvnitř chladničky. Funguje na principu cirkulace chladného vzduchu, kde po otevření dveří, chrání vaše potraviny.

Duální elektronické dotykové ovládání

Duální elektronické ovládání s dotykovými prvky nabízejí snadnější přístup k nastavením a funkcím. Bez námahy změníte teplotu dle vlastních potřeb, ať už v chladničce, tak i v mrazničce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 188.4 cm
Maximální hlučnost 36 db
Celkový čistý objem 267 L
No Frost (mrazák) Ano
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux LNS8TE19S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno