Electrolux LNS5LE18S


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída E, Objem chladničky: 198 l, Objem mrazničky: 73 l, Roční spotřeba energie: 219 kWh, Maximální hlučnost: 34 dB, Šířka: 54,6 cm, Výška: 177,2 cm, Hloubka: 54,9 cm. Více info


Cena 16 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 170 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Electrolux LNS5LE18S v bílém provedení má objem 271 l. Je vybavena technologií LowFrost, funkcí rychlého zmrazení, technologií ColdSense a zásuvkou na zeleninu s regulací vlhkosti. Chladicí prostor umístěný v horní části má objem 198 l. Mrazicí část má 73 litrů. Mrazicí kapacita je 3,3 kg/24 h a doba skladování při výpadku proudu je 11,5 hodiny. Max. hlučnost 34 dB.

Technologie LowFrost

Vestavěný systém LowFrost udržuje teplotu v mrazničce, aby se zabránilo tvorbě námrazy. Pro lepší výkon a menší nároky na údržbu.

Regulace vlhkosti pro čerstvou zeleninu

Chladnička je vybavena zásuvkou na ovoce a zeleninu s regulací vlhkosti. Díky regulaci vlhkosti můžete vytvořit optimální podmínky pro skladování různých druhů potravin. Uzavřené průduchy jsou například ideální pro bylinky a zeleninu.

Technologie ColdSense

Technologie ColdSense vrátí chladničku s mrazničkou na správnou teplotu o 40 % rychleji než standardní chladnička s mrazničkou, když se otevřou dveře nebo se do ní vloží potraviny. To pomáhá předcházet teplotním šokům u potravin a zabraňuje jejich zkažení, což pomáhá snížit plýtvání potravinami až o 20 %.

10letá záruka na kompresor

Užijte si naprostý klid, protože na samotný kompresor se vztahuje desetiletá záruka. Záruka se vztahuje na škody, které by mohly vzniknout při práci, přepravě, odběru a plnění plynu nebo při běžné údržbě.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177.2 cm
Maximální hlučnost 34 db
Celkový čistý objem 271 L
No Frost (mrazák) Ne
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux LNS5LE18S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi