Electrolux LNC7ME34X1

Kombinovaná chladnička Electrolux LNC7ME34X1 v nerezovém provedení patří do energetické třídy A++. Dvířka jsou z nerezavějící oceli v provedení proti otiskům prstů. Dveřní přihrádky CustomFlex poskytují dokonalou flexibilitu uspořádání poliček. Rozmrazování je automatické v chladicí, jakož i mrazicí části. Chladicí část, umístěná v horní části, má 266 litrů. Vnitřní výbavu tvoří LED osvětlení, 4 skleněné poličky, 2 průhledné plastové zásuvky v plné šíři a dveřní poličky. Mrazicí část má 94 l a její výbavu tvoří 3 průhledné plastové zásuvky, z toho jedna poloviční. Mrazicí kapacita dosahuje 8 kg/24 hod a akumulační doba v případě výpadku proudu je až 18 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)
Cashback až 11 500 Kč po registraci (více info)

AEG Mastery RCB732D5MX

Kombinovaná chladnička AEG Mastery RCB732D5MX v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A+++. Nabízí skladovací prostor v chladicí části 208 l z toho 22 l nulová zóna a v mrazničce 94…

  • Šířka: 59,5 cm
  • Výška: 186 cm
  • Hloubka: 65 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Electrolux LNC7ME34X1

Kombinovaná chladnička Electrolux LNC7ME34X1 je díky svému efektivnímu a úspornému chodu zařazována do energetické třídy A++. Chladnička vytváří optimální podmínky pro uskladnění vašich potravin. Výhodou je také praktický skladovací systém CustomFlex ve dvířkách chladničky, kde můžete uspořádat poličky podle potřeby. Potraviny tak budete mít efektivně uloženy a budete je mít vždy na dosah. Technologie NoFrost účinně zabraňuje tvorbě námrazy v chladničce. Už nebudete muset zdlouhavě odmrazovat mrazničku.

Technologie MultiFlow

Tato technologie udržuje uvnitř chladničky stabilní teplotu a zabraňuje vysychání ingrediencí. Vytváří také prostředí, které udržuje jídlo plné výživových hodnot a chuti.

Systém CustomFlex

Nastavitelné úložné prostory s funkcí CustomFlex vám poskytují volnost, přizpůsobit si prostor chladničky. Interiér dveří má pohyblivé koše v různých velikostech, takže si můžete prostor přizpůsobit podle svých potřeb. Zásobníky jsou dokonce odnímatelné, takže je můžete z chladničky vyjmout, abyste k nim měli snadný přístup.

Zásuvka Extra chlad

Zásuvka Extra Chlad chrání kvalitu, chuť a čerstvost masa a sýrů. Zásuvka udržuje nižší teplotu, než která je v ostatním prostoru chladničky, a to díky aktivní cirkulaci studeného vzduchu.

Chladicí část

Chladicí část s automatickým odmrazováním disponuje vnitřním objemem 266 l. Její vnitřní část tvoří skleněné poličky s lemem v plné šířce, 2 zásuvky z průhledného plastu, kde jedna je k uskladnění ovoce a zeleniny a druhá k uskladnění potravin s nižší teplotou. Poličky pro uskladnění drobných potravin nechybějí ani ve dvířkách chladničky. Perfektní přehled o zásobách máte díky hornímu LED panelu. Chladnička má elektronické dotykové ovládání teploty s LED indikátory.

Mrazicí část

Mrazicí část s automatickým odmrazováním má čistý užitný objem 94 litrů. V její vnitřní části se nachází praktické zásuvky pro mražení potravin. Jsou vyrobeny z průhledného materiálu. Kapacita pro zmrazování je 8 kg/24 hod a akumulační doba při výpadku proudu je až 18 hodin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,5 cm
  • Výška 201 cm
  • Hloubka 65 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 201 cm
Hloubka: 65 cm
Hmotnost: 73,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 274 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 18 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mrazící výkon: 8 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 360 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 266 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: 925993301

Všechny parametry

Recenze Electrolux LNC7ME34X1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux LNC7ME34X1