Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMX


Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 25 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 1000 W, Vestavěný displej, Barva: černá, Výška: 46,6 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 59,5 cm. Více info


Cena 10 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 108 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMX v černém provedení nabízí 8 úrovní mikrovlnného výkonu. Rychle a jednoduše ohřeje, uvaří, ugriluje nebo rozmrazí pokrmy. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1 000 W. Automatický program nastaví správný výkon pro dokonalé výsledky. K dispozici jsou automatické rozmrazovací programy, které podle možnosti potravin nastaví potřebné parametry. Vnitřní prostor je nerezový, nachází se v něm skleněný otočný talíř o průměru 27 cm. Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMX je ovládána elektronicky pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje. Dvířka se otevírají stiskem tlačítka.

Funkce mikrovlnné trouby

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMX vám poslouží při přípravě, ohřívání, grilování nebo rozmrazování různých jídel. Mikrovlnná trouba se postará o všechny vaše požadavky při vaření. K dispozici má funkce, jako rozmrazování, ohřívání či vaření. S multifunkční mikrovlnou troubou v kuchyni můžete bez problémů vařit téměř jakýmkoliv způsobem. Maximální mikrovlnný výkon činí 900 W a výkon grilu 1 000 W. Díky 8 úrovním výkonu si vždy vyberete tu správnou. Dotykový LED displej multifunkční mikrovlnné trouby poskytuje rychlou a jasnou zpětnou vazbu. Stačí jeden rychlý pohled na panel s digitálním displejem a ihned máte k dispozici informace o přípravě vašeho pokrmu.

Automatické programy

Vestavná mikrovlnná trouba nabízí možnost automatických programů. Pokud chcete ušetřit vaši energii a čas, můžete využít automatické programy, které se postarají o kvalitní přípravu vašich jídel. Program sám kontroluje správné úrovně výkonu, čímž se snižuje riziko chyb. Při využití programu automatického rozmrazování se vaše jídlo rychle a důkladně rozmrazí a hned potom, co se program ukončí, můžete přejít na jiný program, který upraví vaše jídlo do požadované podoby. Jelikož víte, že vaše jídlo bude zcela rozmrazené, když program skončí, nebudete muset stále kontrolovat jeho průběh. Tato mikrovlnná trouba myslí na vše za vás.

Design

Vestavná mikrovlnná trouba má černý povrch, který působí elegantně a jednoduše. Vnitřní objem trouby činí 25 litrů a průměr jejího otočného talíře vyrobeného ze skla je 27 cm. K dispozici má i vnitřní osvětlení a signalizaci ukončení programu. K otevírání dvířek má mikrovnná trouba přizpůsobené tlačítko, které usnadňuje přístup do vnitřní části.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 25 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMX

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Martin

12. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • kvalita zpracování