Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMW vystavený kus s plnou zárukou

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMW v bílém provedení nabízí 8 úrovní mikrovlnného výkonu. Rychle a jednoduše ohřeje, uvaří, ugriluje nebo rozmrazí pokrmy. Maximální mikrovlnný výkon činí 900 W a výkon grilu 1000 W. Automatický program nastaví správný výkon pro dokonalé výsledky. K dispozici má automatické rozmrazovací programy, které podle možnosti potravin nastaví potřebné parametry. Vnitřní prostor je nerezový, nachází se v něm skleněný otočný talíř o průměru 27 cm. Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMW je ovládána elektronicky pomocí otočného voliče a dotykového LED displeje. Dvířka se otevírají stiskem tlačítka. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Funkce mikrovlnné trouby

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMW vám poslouží při přípravě, ohřívání, grilování nebo rozmrazování různých jídel. Mikrovlnná trouba se postará o všechny vaše požadavky při vaření. K dispozici má funkce jako rozmrazování, ohřívání či vaření. S multifunkční mikrovlnou troubou v kuchyni můžete bez problémů vařit téměř jakýmkoliv způsobem. Maximální mikrovlnný výkon činí 900 W a výkon grilu 1000 W. Díky 8 úrovním výkonu si vždy vyberete tu správnou. Dotykový LED displej multifunkční mikrovlnné trouby poskytuje rychlou a jasnou zpětnou vazbu. Stačí jeden rychlý pohled na panel s digitálním displejem a ihned máte k dispozici informace o přípravě vašeho pokrmu.

Automatické programy

Vestavná mikrovlnná trouba nabízí možnost automatických programů. Pokud chcete ušetřit vaši energii a čas, můžete využít automatické programy, které se postarají o kvalitní přípravu vašich jídel. Program sám kontroluje správné úrovně výkonu, čímž se snižuje riziko chyb. Při využití programu automatického rozmrazování se vaše jídlo rychle a důkladně rozmrazí a hned potom, co se program ukončí, můžete přejít na jiný program, který upraví vaše jídlo do požadované podoby. Jelikož víte, že vaše jídlo bude zcela rozmrazené, když program skončí, nebudete muset stále kontrolovat jeho průběh. Mikrovlnná trouba myslí na vše za vás.

Design

Vestavná mikrovlnná trouba má bílý povrch, který působí elegantně a jednoduše. Vnitřní objem trouby činí 25 litrů a průměr jejího otočného talíře vyrobeného ze skla je 27 cm. K dispozici je i vnitřní osvětlení mikrovlnné troubě a signalizace ukončení programu. K otevírání dvířek má mikrovnná trouba přizpůsobené tlačítko, které usnadňuje přístup do vnitřní části.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ano
  • Vnitřní objem 25 L
  • Mikrovlnný výkon 900 W

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
Vnitřní objem: 25 L
Výkon grilu: 1000 W
Mikrovlnný výkon: 900 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,5 cm
Šířka pro zabudování: 56 cm
Výška: 46,6 cm
Hloubka: 59,5 cm
Hmotnosť: 18 Kg
Hloubka pro zabudování: 55 cm
Výška pro zabudování: 38 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 5
Gril: Ano
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano
Přídav.typ vaření: gril

Vzhled

Typ ovládání: elektronické

Ostatní

Kód produktu: 947608766

Všechny parametry

Recenze Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 600 FLEX Grill LMS4253TMW