Electrolux LKR564200X


Elektrický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 58 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, nerez barva, Displej:, Gril, Výška: 85,8 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Elektrický sporák Electrolux LKR564200X v nerezové barvě s parní funkcí SteamBake. Sporák disponuje sklokeramickou varnou zónou a elektrickou troubou o objemu 58 l. Trouba s katalytickým čištěním nabízí řadu funkcí, jako spodní ohřev, ventilátor, ventilátor + vrchní ohřev, Fan + top + bottom (100 °C), gril + vrchní ohřev, Grill + top + fan, osvětlení, kruhové těleso + odpařovač + ventilátor, kruhové těleso + ventilátor, vrchní a spodní ohřev, vrchní a spodní ohřev + ventilátor. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní, umístěné vepředu pomocí šesti otočných voličů s malým displejem uprostřed. Ve výbavě jsou 1 AirFrame tray, 1 černý smaltovaný plech na pečení, 1 černý smaltovaný plech na zachytávání mastnoty a chromový rošt.

 

 

 

 

Electrolux LKR564200X

Elektrický sporák Electrolux LKR564200X je klasický spotřebič vhodný do každé kuchyně. Sporák patří mezi praktické spotřebiče, které vám usnadní každodenní přípravu jídel pro celou rodinu. Disponuje více funkcemi, které při vaření jistě oceníte a připravené jídlo bude výborně chutnat, což oceníte nejen vy, ale zejména vaši strávníci. Má sklokeramickou varnou desku, na které se nacházejí 4 zóny.

  • Pravá přední zóna - výkon/průměr: 1 200 W/140 mm
  • Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 2 000 W (1 100 W / 900 W) / 250 × 140 mm / 140 mm
  • Levá přední zóna - výkon/průměr: 1 700 W (1 700 W / 700 W) / 180 mm / 120 mm
  • Levá zadní zóna - výkon/průměr: 1 200 W/140 mm

Všechny varné zóny disponují HiLightem s rychlým zahříváním.

Zdravější pečení

Sporák je vybaven funkcí AirFry, která vám umožní připravit jídla zdravěji s menším množstvím oleje. Brambory nebo zeleninu uložte na plech AirFry. Horký vzduch rovnoměrně cirkuluje, aby se suroviny rovnoměrně propekly ze všech stran.

SteamBake

Upečte si v pohodlí domova čerstvý a voňavý chléb pomocí funkce SteamBake. Těsto bude po upečení krásně nadýchané s lesklou kůrkou. Parní funkci oceníte také při přípravě ryb a pečeného kuřete. Kromě toho vám pára pomůže i při zavařování ovoce a zeleniny.

Zachovejte texturu a chuť

Uvařte si, co máte rádi, a pořiďte si zásoby. Trouba umožní zavařovat potraviny s použitím páry, která zanechá ovoci a zelenině potřebné živiny. V troubě také můžete ovoce a zeleninu sušit. Funkce pro sušení ovoce a zeleniny suší potraviny při teplotě od 50 do 100 °C, a tak je suší jemně a účinně. Díky tomu si zachovají svoji chuť, živiny a příjemnou, měkkou konzistenci.

Teleskopické výsuvy

Trouba sporáku disponuje teleskopickými výsuvy, které vám usnadní přípravu jídel. Díky tomu můžete pohodlně vytáhnout rošt, což umožní snadnější přístup ke všemu uvnitř. Výsuvy jsou vybaveny bezpečnostním uzamčením, které zabrání převrácení či vypadnutí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 11
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání otočné
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 58 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux LKR564200X

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Václav

8. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • rozsah funkcí sporáku, a to zejména funkce trouby
  • máme ho krátce, zatím žádné nevýhody
  • zatím nic

Věříme, že nám sporák bude sloužit stejně dobře jako lednice a pračka stejné značky, rovněž zakoupené v ELECTRO WORLDU.