Electrolux LKI564200X


Indukční sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 58 l, Indukční varná deska, 4 varných zón, nerez barva, Displej:, Gril, Výška: 85,8 cm, Šířka: 50 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 16 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 170 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Volně stojící indukční sporák Electrolux LKI564200X v nerezovém provedení nabízí 4 varné zóny. Trouba má objem 58 l a 11 programů pro přípravu pokrmů. Sporák je vybaven časovačem, displejem, funkcí Steam Plus, katalytickým čištěním, funkcí AirFry a teleskopickým výsuvem.

 

 

 

Funkce PlusSteam

Tato funkce umožňuje připravit domácí chléb a pečivo jako z pekárny. Vlhkost umožní těstu zcela vykynout a vytvořit měkké drobky s bohatou, lesklou kůrkou. Tuto funkci můžete vyzkoušet také při přípravě masa a ryb.

Kontrola nad vařením

Indukční varná deska je velmi citlivá a umožňuje rychlé a přesné nastavení teploty, takže máte vaření plně pod kontrolou. Navíc je bezpečný a snadno se udržuje. I když vaříte při vysokých teplotách, mimo varné zóny je varná deska na dotek chladná. Nečistoty lze ihned setřít, což usnadňuje následné čištění.

Lepší přístup k potravinám díky teleskopickým výsuvům

Teleskopické výsuvy tohoto sporáku usnadňují přípravu pokrmů. Mřížky můžete pohodlně vytáhnout a mít lepší přístup ke všemu uvnitř. Bezpečné zajištění zabraňuje jejich převrácení nebo vypadnutí.

Katalytické čištění

Trouba je vybavena funkcí katalytického čištění, která pomáhá předcházet usazování nečistot a mastnoty. Technologie samočištění se automaticky spustí, když teplota trouby dosáhne 250 °C, a čištění je tak snadné.

Praktický časovač

Aby se vaše pokrmy nikdy nepřipekly, je tato trouba vybavena elektronickým časovačem, který vypne ohřev po dosažení nastaveného času.

Křupavější a zdravější jídlo s AirFry

Vychutnejte si křupavé hranolky nebo zeleninu s menším množstvím oleje díky speciální funkci AirFry. Nepřetržité proudění vzduchu v troubě vám umožní připravit křupavé jídlo podle vašich představ.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 11
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání otočné
Typ varné desky Indukční
Celk.vn.kapacita trouby 58 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Indukční
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux LKI564200X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi