Electrolux 700 FLEX Bridge LIV63431BK

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 099,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Electrolux 700 FLEX Bridge LIV63431BK v černém provedení se zkosenými hranami nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. S funkcí left Bridge můžete zkombinovat dvě varné zóny do jedné velké. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě využijete funkci Power Booster. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání odsavače par. Pro bezpečnost dětí je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové, umístěné v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Varná deska Electrolux LIV63431BK je vybavena i časovačem a nechybí ani akustický signál a minutka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Doporučujeme
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery SenseFry IAE64431FB

Indukční varná deska AEG Mastery SenseFry IAE64431FB v černém provedení s nerezovým rámem má šířku 60 cm. Nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického…

 • Šířka: 59 cm
 • Typ varné desky: Indukční
 • Počet hořáků/varných zón: 4

Zobrazit produkt

Popis produktu

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska Electrolux 700 FLEX Bridge LIV63431BK splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani 3 krokové využití zbytkového tepla či dětský zámek.

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení.

Připravte více chodů najednou

Spojte zóny pro více prostoru na vaření funkce Bridge našeho indukčního varného panelu umožňuje zkombinovat dvě samostatné varné zóny a vytvořit jeden velký povrch. S automatickým sladěním nastavení teploty a času je ideální pro využití velkých pánví a pekáčů na maximum.

Samopřizpůsobitelné zóny pro všechny hrnce a pánve

S Infinite indukčním varným panelem se ohřev přizpůsobí dnu vašich pánví. Automaticky rozpozná velikost kuchyňského nádobí, který používáte, a dodá správné množství tepla jeho dnu. Takže můžete používat rozličné hrnce a pánve.

Přesné ovládání varného panelu bez námahy

Dotykové ovládací prvky na tomto varném panelu znamenají, že nastavení můžete upravit bez námahy. Ponechávají vám volnost soustředit se na připravovaný pokrm, a nikoliv na používaný spotřebič.

Získejte ohřev, přesně když ho potřebujete

Dosáhněte požadovanou teplotu rychle a přesně s vysocecitlivou indukční technologií. Váše kuchyňské nádobí se ohřívá přímo, čímž vám poskytuje okamžitou reakci na změny teploty. A protože spotřebovává méně energie, je úspornější několika způsoby.

Technologie Power Booster

Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychleji. Tato skvělá funkce zajistí super rychlý ohřev všech pokrmů.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 59 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 220-240
 • Funkce Boost Ano
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Celkový příkon desky 7,2 kW

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59 cm
Výška: 44 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnost: 11 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7,2 kW

Vzhled

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámeček: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949492350

Všechny parametry

Recenze Electrolux 700 FLEX Bridge LIV63431BK

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 700 FLEX Bridge LIV63431BK