Electrolux 700 FLEX Bridge LIV63431BK


Indukční varná deska, Počet varných zón: 4, Funkce Boost, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 7,2 kW, černá barva, Výška: 4,4 cm, Šířka: 59 cm, Hloubka: 52 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Indukční varná deska Electrolux 700 FLEX Bridge LIV63431BK v černém provedení se zkosenými hranami nabízí 4 varné zóny s různým výkonem. S funkcí Left Bridge můžete zkombinovat dvě varné zóny do jedné velké. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, určitě využijete funkci Power Booster. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání odsavače par. Pro bezpečnost dětí je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové, umístěné v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Varná deska Electrolux LIV63431BK je vybavena i časovačem a nechybí ani akustický signál a minutka.

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska Electrolux 700 FLEX Bridge LIV63431BK splňuje všechny požadavky náročného spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu v elegantním černém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varné plochy. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Nechybí ani 3krokové využití zbytkového tepla či dětský zámek.

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor odsavače par přizpůsobuje podle změn teploty, nebo pokud zapnete najednou více než jednu varnou zónu. Pokud je funkce aktivována, můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravovat nastavení.

Připravte více chodů najednou

Spojte zóny pro více prostoru na vaření funkcí Bridge, která umožňuje zkombinovat dvě samostatné varné zóny a vytvořit jeden velký povrch. S automatickým sladěním nastavení teploty a času je ideální pro využití velkých pánví a pekáčů na maximum.

Samopřizpůsobitelné zóny pro všechny hrnce a pánve

S Infinite indukčním varným panelem se ohřev přizpůsobí dnu vašich pánví. Automaticky rozpozná velikost kuchyňského nádobí, který používáte, a dodá správné množství tepla jeho dnu. Takže můžete používat rozličné hrnce a pánve.

Přesné ovládání varného panelu bez námahy

Dotykové ovládací prvky na tomto varném panelu znamenají, že nastavení můžete upravit bez námahy. Ponechávají vám volnost soustředit se na připravovaný pokrm, a nikoliv na používaný spotřebič.

Získejte ohřev, přesně když ho potřebujete

Dosáhněte požadované teploty rychle a přesně s vysoce citlivou indukční technologií. Vaše kuchyňské nádobí se ohřívá přímo, čímž vám poskytuje okamžitou reakci na změny teploty. A protože spotřebovává méně energie, je úspornější několika způsoby.

Technologie Power Booster

Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychlejší. Tato skvělá funkce zajistí superrychlý ohřev všech pokrmů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 4
Funkce Boost Ano
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Celkový příkon desky 7.2 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Electrolux 700 FLEX Bridge LIV63431BK

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

MIRIAM

19. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Skvělě regující ovládání výkonů jednotlivých ploten.
  • Možnost propojení 2 plotýnek do jedné velké.
  • Možnost zapojení max. výkonu u každé plotny.
  • Zdá se mi větší zahřívání prostoru pod deskou.

Kvalitní deska za dobré peníze. Jsme spokojené s nákupem.


Ivan

24. 4. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • O.K. vše funguje v pohodě jak má.
  • nevím

O.K.