Electrolux LIT30230C


Indukční varná deska, Počet hořáků/varných zón: 2, Výška: 4,4 cm, Šířka: 29 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Cena 6 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 70 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Indukční varná deska Electrolux LIT30230C v černém provedení má 2 varné zóny s funkcí rychlého ohřevu PowerBoost. Dotykové ovládání s plynulou regulací je umístěno vpředu. Přesné nastavení doby vaření díky časovači, funkci zámku tlačítek a dětské pojistce.

Electrolux LIT30230C

Indukční varná deska Domino Electrolux LIT30230C v černém provedení se skvěle hodí do každého kuchyňského prostoru. Indukční varná deska o šířce 29 cm s hladkým skleněným povrchem má bezrámový design, který dodá vaší kuchyni stylový vzhled. Varná deska je vybavena 2 varnými zónami a dotykovým ovládacím panelem.

Varné zóny:

  • Přední zóna- výkon/průměr: 2 300/3 600 W/ 210 mm
  • Zadní zóna- výkon/průměr: 1 400/2 500 W/ 145 mm

Indukční varná deska

Indukční varná deska je elegantní, moderní, bezpečná a také mimořádně úsporná. Díky indukční technologii se zahřívá pouze samotné dno pánve a hrnce, které je v kontaktu s varnou deskou, takže se obsah ohřívá rychleji, ale zároveň nedochází k plýtvání elektrickou energií. Tento princip rychlého a přesně směrovaného ohřevu zaručuje nižší spotřebu, což jistě oceníte. Indukční varná deska zůstává kolem hrnce nebo pánve chladná, takže se na ní nic přebytečného nepřipálí.

Technologie Power Booster

Jistě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale varná deska se zahřívá pomalu. Indukční varná deska Electrolux je vybavena jedinečnou funkcí Power Booster, díky které je vaření mnohem rychlejší. Tato skvělá funkce zajistí, že se všechny vaše pokrmy ohřejí velmi rychle.

Uzamčené ovládání

Dotykový ovládací panel je vybaven dětským zámkem a zámkem tlačítek. To znamená, že vaše nastavení zůstane stejné, i když se někdo omylem dotkne ovládacího panelu. To oceníte také při utírání pokrmů v páře, kdy nebude nijak zasahovat do procesu vaření.

Časovač

Varná deska je vybavena praktickým nastavitelným časovačem, který pomáhá udržovat proces vaření v chodu. Díky němu můžete nastavit čas až na jednu hodinu a on vám bude čas vaření připomínat. Po uplynutí nastaveného času se vybraná varná zóna automaticky vypne. Lze jej také použít jako kuchyňskou minutku, i když varnou desku nepoužíváte.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 29 cm
Typ varné desky Indukční
Počet hořáků/varných zón 2
Typ horního povrchu Indukční

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux LIT30230C

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

JOZEF

19. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Nic...

Kvalitny vyrobok, splnil moje ocakavanie.