Electrolux LFV316W

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Electrolux LFV316W v bílém provedení je zařazen do energetické třídy C. Jeho provoz je možný s recirkulací nebo odtahem do komína. Maximální výkon odsávání dosahuje 600 m³ / hod. Nabízí 3 stupně výkonu, které se nastavují pomocí mechanických knoflíků. Pracovní plochu pod odsavačem par Electrolux LFV316W zpřehlední LEDspot light osvětlení. Ve výbavě má 2 kazetové hliníkové filtry pro zachytávání tuku. Maximální hlučnost dosahuje 61 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Výkon a umístění odsavače

Výkon odsavače Electrolux LFV316W by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by se měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Vařte s přehledem

Pracovní plocha pod digestoří by měla být důkladně osvětlena, abyste mohli vařit kdykoli a za maximálně optimálních podmínek. Silné LEDspot osvětlení vám výrazně usnadní vaření večeře, je účinné a výkonné. Odteď budete mít vždy přehled o všem, co se nachází na varné ploše a navíc energeticky úsporné. Provoz odsavače je velmi tichý 46 - 61 dB.

Odsávání výparů

Komínový odsavač par je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání s tlačítkovým ovládáním. Maximální výkon odsávání dosahuje 600 m³/hod. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Průměr odtahu odsavače par je 150 mm. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Electrolux ECFB02.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 61 db
  • Maximální výkon odsávání 600 m3

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 600 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 50 cm
Výška komínu (max.): 90 cm
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,8 cm
Výška: 57 cm
Hloubka: 15,2 cm
Hmotnost: 14 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 61 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: C
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 95 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 942051251

Všechny parametry

Recenze Electrolux LFV316W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux LFV316W