Electrolux LFU216X

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 249,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Podskříňkový odsavač par Electrolux LFU216Xv nerezové barvě je zařazen do energetické třídy D. Při instalaci si můžete vybrat buď možnost s odtahem do komína nebo s recirkulací. Odsavač par je vhodný pro zabudování pod kuchyňskou skříňku. Nabízí 3 nastavení rychlosti posuvníkem. Maximální výkon odsávání dosahuje 208 m³/h. Hlučnost při maximálním výkonu nepřesáhne 67 dB. Pracovní plocha pod digestoří Electrolux LFU216X je osvětlena prostřednictvím jedné LED žárovky. Spotřebič obsahuje 2 tukové hliníkové mřížky, které zachycují mastnoty vznikající při vaření. Šířka: 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Popis produktu

 

 

Odsávání výparů

Podskříňkové digestoř Electrolux LFU216X je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Je ideální pro zabudování pod kuchyskou skříňku. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve Vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání s posuvným ovládáním. Maximální výkon odsávání dosahuje 208 m³/h. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve Vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním do komína nebo s recirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Electrolux MCFE06.

Vlastnosti

Pracovní plocha pod digestoří by měla být důkladně osvětlena, abyste mohli vařit kdykoli a za maximálně optimálních podmínek. Kvalitní odsavač par je mimořádně účinným a spolehlivým pomocníkem při vaření. Disponuje silným LED světlem, které Vám výrazně usnadní vaření večeře. Odteď budete mít vždy přehled o všem, co se nachází na varné ploše a vaření chutných jídel bude výrazně jednodušší. Provoz odsavače je velmi tichý, hlučnost číní pouze 48 - 67 dB.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi zajímavý a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu pod kuchyňskou skříňku. Šířka odsavače činí 60 cm. Komínový odsavač má povrchové provedení v nerezové barvě. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED světel. Vestavný odsavač par má 3 rychlostní stupně s posuvným ovládáním. S digestoří, která je vybavena dvěma hliníkovými tukovými filtry, bude Vaše kuchyň v těch nejlepších rukou. Filtry můžete bez problémů umýt, díky čemuž Vám zajistí čistý vzduch ve Vaší kuchyni ještě delší dobu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 67 db
  • Třída energ.účinnosti D
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 240 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 240 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Počet vývodů: 1
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,8 cm
Výška: 13,2 cm
Hloubka: 59,8 cm
Hmotnost: 5,4 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 67 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: D
Celková spotřeba: 61 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 942150766

Všechny parametry

Recenze Electrolux LFU216X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux LFU216X