Electrolux LFT766X

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Electrolux LFT766X ve stříbrném provedení je zařazen do energetické třídy A. Jeho provoz je možný s recirkulací nebo odtahem do komína. Díky technologii Hob2Hood varný panel ovládá odsavač par automaticky. Maximální výkon odsávání dosahuje 615m³/hod. Nabízí 3 stupně výkonu + 1 intenzivní, které se nastavují na skleněném dotykovém panelu. Pracovní plochu pod odsavačem par Electrolux LFT766X zpřehlední LED spot light osvětlení. Odsavač par Electrolux KFTB19X tiché osvěžení s funkcí Breeze po dobu 60 minut. Ve výbavě má 2 kazetové hliníkové filtry pro zachytávání tuku. Maximální hlučnost dosahuje 68 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Výkon a umístění odsavače

Výkon odsavače Electrolux LFT766X by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou.

Funkce Hob2Hood® dodá pohodlí

Díky funkci Hob2Hood® je odsavač par bezdrátově propojen s varným panelem. Po tom jak začnete vařit, odsavač par automaticky upraví nastavení, a poskytne vám tak nejideálnější odsávání na základě výkonu zvoleného na varném panelu. Udělá prakticky mnoho práce za vás. Můžete se plně soustředit na vaření.

Osvěžení vzduchu s funkcí Breeze

Funkce Breeze umožňuje tiché osvěžování vzduchu ihned po dovaření. Dotykem tlačítka Breeze se úroveň odsávání sníží na minimum na dalších 60 minut. Klidně si vychutnejte jídlo a mezitím je zároveň vzduch v kuchyni osvěžován.

Motor s vysokým výkonem

Vysokorychlostní motor komínového odsavače par vám umožní mít v kuchyni čistý vzduch, ať už připravujete steak nebo opékáte lososa. Vzduch v kuchyni zůstane stále čerstvý. Umožňuje tak zachovat vaši kuchyni příjemným prostředím.

Intuitivní dotykové ovládání na skle

Komínová digestoř má stylový skleněný ovládací panel, který je plynule zabudovaný. Pomocí elektronických dotykových ovládacích prvků si jednoduše a přesně nastavíte provozní režimy i osvětlení podle vlastních požadavků. K dispozici jsou 3 stupně výkonu odsávání + 1 intenzivní.

Vařte s přehledem

Pracovní plocha pod digestoří by měla být důkladně osvětlena, abyste mohli vařit kdykoli a za maximálně optimálních podmínek. Silné LEDspot osvětlení vám výrazně usnadní vaření večeře, je účinné a výkonné. Odteď budete mít vždy přehled o všem, co se nachází na varné ploše a navíc energeticky úsporné. Provoz odsavače je velmi tichý 53 - 68 dB.

Odsávání výparů

Komínová digestoř je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Maximální výkon odsávání dosahuje 615 m³/hod. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Electrolux ECFB01.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 60 cm
  • Maximální hlučnost 65 db
  • Maximální výkon odsávání 615 m3

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 615 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 66 cm
Výška komínu (max.): 110 cm
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 60 cm
Výška: 62 cm
Hloubka: 45,4 cm
Hmotnost: 13,8 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 65 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: nerez

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 55 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ano

Ostatní

Kód produktu: 942022428

Všechny parametry

Recenze Electrolux LFT766X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux LFT766X