Electrolux LFT526X


Komínová digestoř, Maximální výkon odsávání: 600 m3, Maximální hlučnost: 70 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: nerezová ocel, Celková spotřeba: 74 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 1180 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 45 cm. Více info


Cena 7 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 72 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Komínový odsavač par Electrolux LFT526X v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy B. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s recirkulací. Lze jej instalovat na stěnu přímo nad varnou zónu. Ovládání je umístěno vpředu, nabízí 3 stupně odtahu s maximálním výkonem 600 m³/hod. Maximální hladina hluku je 70 dB. Odsavač je vybaven 2 hliníkovými tukovými filtry. Ty dokonale odstraní veškeré přebytečné výpary a mastnotu. Pracovní prostor pod odsavačem par Electrolux LFT526X je přehlednější díky bodovému LED osvětlení.

 

 

Sání

Pokud nemáte možnost vypouštět páru ven z kuchyně, můžete využít funkci recirkulace. V běžném odsavači par najdete tukový filtr, který na sebe váže mastnotu. Při recirkulaci přidáte za tukový filtr ještě uhlíkový filtr MCFB46 nebo ECFB01( není součástí dodávky, je nutné jej dokoupit), který pohlcuje pachy.

LED osvětlení

Digestoř má přizpůsobené také praktické osvětlení, které je tvořeno dvěma LED žárovkami. Ty prakticky osvětlí varnou plochu během vaření, takže na připravované jídlo lépe uvidíte.

Výkon odsavače par

Výkon odsavače by měl být minimálně desetinásobkem objemu místnosti, ze které má odsávat výpary. Pokud máte kuchyň spojenou s obývacím pokojem, je třeba zahrnout obě místnosti. Neméně důležité je umístění digestoře nad varnou plochou. Podle norem by měla být digestoř umístěna alespoň 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu, které můžete nastavit na ovládacím panelu. Maximální výkon odsávání je 600 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 70 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 70 db
Maximální výkon odsávání 600 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux LFT526X

0% Kvalita
Nehodnocené

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

MIROSLAV

4. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jednoduché ovládání
  • Výkonný
  • Zatím nic

Celková spokojenost