Electrolux LFP316S

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 32,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavný výsuvný odsavač par Electrolux LFP316S v nerezové barvě s hlučností 68 dB při maximálním výkonu je zařazen do energetické třídy C. Je vhodný pro montáž nad varné místo v kuchyni s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu (s vloženým vhodným uhlíkovým filtrem). Teleskopický odsavač má tři výkonové stupně. Maximální výkon odsávání dosahuje 360 m³ / h. Pracovní místo pod odsavačem je osvětleno prostřednictvím dvou LED žárovek. Je vybaven 2 hliníkovými mřížkami pro zachytávání tuku. Šířka odsavače Electrolux LFP316S je 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux Série 300 EFP60460OX

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux Série 300 EFP60460OX

Výsuvný odsavač par Electrolux Série 300 EFP60460OX disponuje elegantním nerezovým designem se šířkou 60 cm. Poskytuje jednoduše regulovatelné 3 stupně výkonu pro odstranění par vznikajících během…

  • Šířka: 59,8 cm
  • Maximální hlučnost: 67 db
  • Třída energ.účinnosti: A

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Teleskopický odsavač par

Teleskopický výsuvný vestavný odsavač par Electrolux LFP316S je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytváří během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání. Maximální výkon odsávání dosahuje 360 m³ / h. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný prostřednictvím odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Electrolux ECFB03.

Vlastnosti

Pracovní plocha pod odsavačem par by měla být důkladně osvětlena, abyste mohli vařit kdykoli a za maximálně optimálních podmínek. Kvalitní odsavač par je mimořádně účinný a spolehlivý pomocník při vaření. Disponuje silným LED světlem, které vám výrazně usnadní vaření pokrmů. Odteď budete mít vždy přehled o všem, co se nachází na varné ploše a vaření chutných jídel bude výrazně jednodušší. Provoz odsavače je velmi tichý, hlučnosti činí pouze 48 - 68 dB.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi zajímavý a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Komínový odsavač má povrchové provedení v nerezové barvě. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí dvou LED žárovek. Komínový odsavač par má 3 rychlostní stupně. S odsavačem par, který je vybaven dvěma hliníkovými mřížkovými tukovými filtry, bude vaše kuchyň v těch nejlepších rukou. Můžete ho bez problémů mýt, díky čemuž vám zajistí čistý vzduch ve vaší kuchyni ještě delší dobu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 59,8 cm
  • Maximální hlučnost 68 db
  • Třída energ.účinnosti C
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 360 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 360 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 42 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: ECFB03
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 59,8 cm
Výška: 17,9 cm
Hloubka: 28,4 cm
Hmotnost: 6,8 Kg

Obsah balení

Obsah balení: odsavač, návod

Hlučnost

Maximální hlučnost: 68 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 49 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ano
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 942022056

Všechny parametry

Recenze Electrolux LFP316S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux LFP316S