Electrolux 700 FLEX Breeze LFD619Y

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 354,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěný výsuvný odsavač par Electrolux 700 FLEX Breeze LFD619Y je zařazen do energetické třídy A. Maximální výkon odsávání dosahuje 470 m³/hod. a při intenzivním stupni 700 m³/hod. Nabízí 3 stupně výkonu + 1 intenzivní a také funkci Breeze. Vše je možné pohodlně navolit dotykovým ovládáním na skle. Provoz odsavače par je možný s odtahem do komína (průměr odtahové trubky 150 mm) nebo s recirkulací. Funkce Breeze je spolehlivá a tichá. Po ukončení vaření můžete odsavač par Electrolux 700 FLEX Breeze LFD619Y nechat běžet až 60 minut bez rušivého hluku. Praktický je i indikátor znečištění tukového a uhlíkového filtru. Digestoř je vybaven hliníkovým tukovým filtrem. Pracovní plochu pod odsavačem par dokonale zpřehlední LED pás. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Výkon a umístění odsavače

Výkon odsavače Electrolux 700 FLEX Breeze LFD619Y by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Design odsavače je velmi zajímavý a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž přímo do vařej desky, je výsuvný, čili pokud jej nepoužíváte je zcela nenápadný a jeho šířka je 88 cm. Vestavěný digestoř má povrchové provedení v černé barvě. S digestoří, který je vybaven dvěma hliníkovými tukovými filtry bude vaše kuchyň v těch nejlepších rukou. Můžete je bez problémů mýt, díky čemuž vám zajistí čistý vzduch ve vaší kuchyni ještě delší dobu.

Čistý vzduch s vysoce účinným motorem

Zapuštěný vestavěný odsavač par s vysoce výkonným motorem zajistí čistý vzduch ve vaší kuchyni. Nezáleží na tom, zda vysmažíme řízky nebo opékáte ryby na pánvi. Maximální hlučnost dosahuje při minimálním výkonu 48 dB a pr maximálním 59 dB. Funkce Breeze po skončení vaření umožňuje zapnout odsavač, který v tichém režimu bude pracovat 60 minut aby osvěžil vzduch v místnosti.

Odsávání výparů

Vestavěný digestoř je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání s dotykovým ovládáním a 1 intenzivním stupněm. Maximální výkon odsávání dosahuje 470 m³/hod. a při intenzivním stupni 700 m³/hod. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Electrolux MCFE52.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 86 cm
  • Maximální hlučnost 62 db
  • Třída energ.účinnosti A
  • Typ digestoře Odtahový
  • Maximální výkon odsávání 630 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 630 m3
Počet rychlostí: 4
Počet motorů: 1
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: MCFE52
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 86 cm
Výška: 73,5 cm
Hloubka: 11 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 62 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Celková spotřeba: 55 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: Odtahový

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 942051245

Všechny parametry

Recenze Electrolux 700 FLEX Breeze LFD619Y

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 700 FLEX Breeze LFD619Y