Electrolux LCB3LE31W0

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 107,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Truhlicová mraznička Electrolux LCB3LE31W0 s invertorovým kompresorom je zaradená do energetickej triedy A++. Ovládanie je elektrické s LCD displejom. Vnútorná kapacita mraziaceho priestoru je 308 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 21 kg/24 hod. a akumulačná doba počas výpadku prúdu je 37 hodín. Praktické vnútorné LED osvetlenie dáva prehľad o uložených potravinách. Truhlicová mraznička Electrolux LCB3LE31W0 s LowFrost odmrazovaním disponuje aj uzamykateľným vekom a odtokovým systémom odmrazovania. Pre bezpečnosť potravín vo výbave nechýba optický a zvukový varovný signál vysokej teploty. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux LCB3LE38W0

Truhlicová mraznička Electrolux LCB3LE38W0 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Ovládání je elektrické s LCD displejem. Vnitřní kapacita mrazícího prostoru je 371 litrů. Mrazicí…

 • Šířka: 130 cm
 • Výška: 84,5 cm
 • Hloubka: 70 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Úsporná energetická třída A ++

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak truhlicová mraznička Electrolux LCB3LE31W0 je ideálním řešením. Je zařazena do úsporné energetické třídy A++, která vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání. Rozmrazování se realizuje systémem LowFrost s odtokovým systémem.

Technologie LowFrost

LowFrost mraznička vám ušetří Množství práce s odmrazováním a údržbou. Technologie LowFrost má chladící okruhy skryté ve stěnách mrazničky, díky čemuž se ve vnitřním prostoru tvoří až o 80% méně námrazy. Energetická účinnost spotřebiče se zachová a odmrazování bude pro vás mnohem jednodušší.

Velký objem

Tato klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit, Její celkový využitelný objem je 308 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Její maximální hlučnost dosahuje pouze 42 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem.

Vlastnosti

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 21 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Tato dokonalá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Termostat je elektrický s LCD displejem. Vnitřní vybavení disponuje závěsnými koši a vnitřním LED osvětlením umístěným ve dveřích. Už se nemusíte obávat zvýšení teploty ve své mrazničce. Zvukovým varovným signálem vás na tento stav upozorní výstrahou. Manipulaci při otevírání a zavírání usnadňuje ergonomické madlo s možností uzamykání.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 112 cm
 • Výška 84,5 cm
 • Hloubka 70 cm
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 308 L
 • Klimatická třída SN-T
 • Mrazící výkon 21 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 312 L
 • Počet košů 3

Další vlastnosti

Značka: Electrolux

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 112 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 70 cm
Hmotnost: 44,4 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 42 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 217 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 37 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 308 L
Celkový hrubý objem: 312 L
Typ ovládání: elektronické
Počet košů: 3

Mraznička

Mrazící výkon: 21 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Ostatní

Kód produktu: 922718127

Všechny parametry

Recenze Electrolux LCB3LE31W0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux LCB3LE31W0