Electrolux LCB3LE20W0

Šířka: 90.5 cm, Celkový čistý objem: 198 L, Mrazící výkon: 15.5 kg/24h, Rychlé zamražení: Ano, Třída energetické účinnosti 2021: E. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Truhlicová mraznička Electrolux LCB3LE20W0 s invertorovým kompresorem nabízí elektronické ovládání a LCD displej. Vnitřní kapacita mrazicího prostoru je 198 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 15,5 kg za 24 hodin a akumulační doba během výpadku proudu je 30 hodin. Praktické vnitřní LED osvětlení dává přehled o uložených potravinách. Truhlicová mraznička Electrolux LCB3LE20W0 s LowFrost odmrazováním disponuje i uzamykatelným víkem a odtokovým systémem odmrazování. Pro bezpečnost potravin nechybí ve výbavě optický a zvukový varovný signál vysoké teploty.

Úsporná truhlicová mraznička

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, bude truhlicová mraznička Electrolux LCB3LE20W0 ideálním řešením, které vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobené tak, aby zužitkovaly jen skutečně potřebné množství energie bez zbytečného plýtvání. Rozmrazování se realizuje systémem LowFrost s odtokovým systémem.

Tichá, efektivní s invertorovým kompresorem

S invertorovým kompresorem udržuje teplotu stabilní i při nižší spotřebě energie a nižší hladině hluku. Ve srovnání se standardními kompresory neustále přizpůsobuje svůj výkon pro vyšší účinnost.

Technologie LowFrost

LowFrost mraznička vám ušetří množství práce s odmrazováním a údržbou. Technologie LowFrost má chladicí okruhy skryté ve stěnách mrazničky, díky čemuž se ve vnitřním prostoru tvoří až o 80 % méně námrazy. Energetická účinnost spotřebiče se zachová a odmrazování bude pro vás mnohem jednodušší.

Velký objem

Tato klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit, Její celkový využitelný objem je 198 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Její maximální hlučnost dosahuje pouze 42 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem.

Vlastnosti

Mrazicí výkon této mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 15,5 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Tato mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Termostat je elektronický s LCD displejem. Vnitřní vybavení disponuje závěsným košem a vnitřním LED osvětlením umístěným ve dveřích. Už se nemusíte obávat zvýšení teploty ve své mrazničce. Zvukovým varovným signálem vás na tento stav mraznička upozorní. Manipulaci při otevírání a zavírání usnadňuje ergonomické madlo s možností uzamykání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90.5 cm
Celkový čistý objem 198 L
Mrazící výkon 15.5 kg/24h
Rychlé zamražení Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux LCB3LE20W0

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Antonín

14. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Tichý chod a malá spotřeba energie
  • Zatím nic

Vše odpovídá tomu co je nabízeno.