Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFE172TEX

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 109,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFE172TEX v černém provedení nabízí 5 úrovní mikrovlnného výkonu. Rychle a jednoduše ohřeje, uvaří nebo rozmrazí pokrmy. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 800 W. Automatický program nastaví správný výkon pro dokonalé výsledky. K dispozici jsou automatické rozmrazovací programy, které podle možností potravin nastaví potřebné parametry. Vnitřní prostor je z lakované oceli, nachází se v něm skleněný otočný talíř o průměru 27,2 cm. Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFE172TEX je ovládána elektronicky pomocí dotykového LED displeje. Dvířka se otevírají elektronicky. K dispozici má mikrovlnná trouba i dětskou pojistku. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX v černém provedení nabízí 5 úrovní mikrovlnného výkonu. Rychle a jednoduše ohřeje, uvaří, ugriluje nebo rozmrazí pokrmy. Maximální…

  • Typ ovládání: elektronické
  • Gril: Ano
  • Vnitřní objem: 25,37 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

Funkce mikrovlnné trouby

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFE172TEX vám pomůže při přípravě, ohřívání nebo rozmrazování různých jídel. Mikrovlnná trouba se postará o všechny vaše požadavky při vaření. K dispozici jsou funkce jako rozmrazování, ohřívání či vaření. S multifunkční mikrovlnou troubou v kuchyni můžete bez problémů vařit téměř jakýmkoliv způsobem. Maximální mikrovlnný výkon činí 800 W. Díky 5 úrovním výkonu si vždy vyberete tu správnou. Digitální LED displej multifunkční mikrovlnné trouby poskytuje rychlou a jasnou zpětnou vazbu. Stačí jeden rychlý pohled na panel s digitálním displejem a ihned máte k dispozici informace o přípravě vašeho pokrmu.

Automatické programy

Vestavná mikrovlnná trouba nabízí možnost automatických programů. Pokud chcete ušetřit vaši energii a čas, můžete využít automatické programy, které se postarají o kvalitní přípravu vašich jídel. Program sám kontroluje správné úrovně výkonu, čímž se snižuje riziko chyb. Při využití programu automatického rozmrazování se vaše jídlo rychle a důkladně rozmrazí a hned potom, co se program ukončí, můžete přejít na jiný program, který upraví vaše jídlo do požadované podoby. Jelikož víte, že vaše jídlo bude zcela rozmrazené, když program skončí, nebudete muset stále kontrolovat jeho průběh. Mikrovlnná trouba myslí na vše za vás.

Design

Vestavná mikrovlnná trouba má černý povrch s nerezovým pásem navrchu, který působí elegantně a jednoduše. Vnitřní objem trouby činí 16,8 litrů a průměr jejího otočného talíře vyrobeného ze skla je 27,5 cm. K dispozici je i vnitřní osvětlení mikrovlnné troubě a signalizace ukončení programu. K otevírání dvířek je přizpůsobené tlačítko, které usnadňuje přístup do vnitřní části.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ ovládání elektronické
  • Gril Ne
  • Vnitřní objem 16,8 L
  • Mikrovlnný výkon 800 W

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
Vnitřní objem: 16,8 L
Mikrovlnný výkon: 800 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 59,4 cm
Šířka pro zabudování: 56,2 cm
Výška: 47,5 cm
Hloubka: 59,4 cm
Hmotnosť: 15,5 Kg
Hloubka pro zabudování: 30 cm
Výška pro zabudování: 36 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Počet programů: 5
Gril: Ne
Integrované hodiny: Ano
Otočný talíř: Ano

Vzhled

Typ ovládání: elektronické

Ostatní

Kód produktu: 947608742

Všechny parametry

Recenze Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFE172TEX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFE172TEX