Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX


Vestavná mikrovlnná trouba, Vnitřní objem: 25,37 l, Mikrovlnný výkon: 900 W, Výkon grilu: 800 W, Vestavěný displej, Barva: černá, Výška: 52,5 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 59,4 cm. Více info


Cena 15 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 160 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX v černém provedení nabízí 5 úrovní mikrovlnného výkonu. Rychle a jednoduše ohřeje, uvaří, ugriluje nebo rozmrazí pokrmy. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 800 W. Automatický program nastaví správný výkon pro dokonalé výsledky. K dispozici jsou automatické rozmrazovací programy, které podle možnosti potravin nastaví potřebné parametry. K dispozici je i funkce rychlého startu s plným výkonem. Vnitřní prostor je nerezový a nachází se v něm skleněný otočný talíř o průměru 32,5 cm. Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX je ovládána elektronicky pomocí dotykového LED displeje. Dvířka se otevírají elektronicky. Vybavena je i dětskou pojistkou.

Funkce mikrovlnné trouby

Vestavná mikrovlnná trouba Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX vám pomůže při přípravě, ohřívání nebo rozmrazování různých jídel. Mikrovlnná trouba se postará o všechny vaše požadavky při vaření. K dispozici jsou funkce, jako rozmrazování, ohřívání či vaření. S multifunkční mikrovlnnou troubou v kuchyni můžete bez problémů vařit téměř jakýmkoliv způsobem. Maximální mikrovlnný výkon činí 900 W a výkon grilu 800 W. Díky 5 úrovním výkonu si vyberete vždy ten správný. Digitální LED displej multifunkční mikrovlnné trouby poskytuje rychlou a jasnou zpětnou vazbu. Stačí jeden rychlý pohled na panel s digitálním displejem a ihned máte k dispozici informace o přípravě vašeho pokrmu.

Automatické programy

Vestavná mikrovlnná trouba nabízí možnost automatických programů. Pokud chcete ušetřit vaši energii a čas, můžete využít automatické programy, které se postarají o kvalitní přípravu vašich jídel. Program sám kontroluje správné úrovně výkonu, čímž se snižuje riziko chyb. Při využití programu automatického rozmrazování se vaše jídlo rychle a důkladně rozmrazí a hned potom, co se program ukončí, můžete přejít na jiný program, který upraví vaše jídlo do požadované podoby. Jelikož víte, že vaše jídlo bude zcela rozmrazené, když program skončí, nebudete muset stále kontrolovat jeho průběh. Tato mikrovlnná trouba myslí na vše za vás.

Design

Vestavná mikrovlnná trouba má černý povrch s nerezovým pásem nahoře, který působí elegantně a jednoduše. Vnitřní objem trouby činí 25,37 litrů a průměr jejího otočného talíře vyrobeného ze skla je 32,2 cm. K dispozici je i vnitřní osvětlení mikrovlnné troubě a signalizace ukončení programu. K otevírání dvířek je přizpůsobené tlačítko, které usnadňuje přístup do vnitřní části.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ ovládání elektronické
Gril Ano
Vnitřní objem 25.37 L
Mikrovlnný výkon 900 W

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Electrolux 800 FLEX TouchOpen KMFD264TEX

90% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

7. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • Jednoduché a srozumitelné ovládání
  • Vyrobeno v Rusku

Zatím malé zkušenosti, ale funguje spolehlivě


Ludvík

15. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Splňuje všechny požadavky
  • zatím nic

Rychlí ohřev, grilování, automatické nastavení výkonu, dostatečný prostor, elegantní design