Electrolux 700 PRO StepPower KGU64361X


Plynová varná deska, Počet hořáků: 4, Materiál mřížek: Litina, Pojistka hořáků, Elektrické zapalování, Výška: 4,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 52 cm. Více info


Top příslušenství

Popis produktu

Plynová varná deska Electrolux 700 PRO StepPower KGU64361X v nerezovém provedení nabízí 4 hořáky různého průměru a výkonu (z toho 1 WOK hořák). Každý hořák je vybaven bezpečnostní pojistkou plamene. Stabilitu hrnců zajistí litinové ochranné mřížky. Ovládání StepPower je velmi jednoduché a přesné. Ovládací knoflíky mají integrované elektrické zapalování. Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Praktický pomocník

Vaření na plynové varné desce je precizní. Umožňuje dokonalé ovládání výkonu ohřevu pro přípravu výborných pokrmů v pohodlí domova. Při vaření nejde jen o přípravu jídla, jde o rituál plný barev, chutí a zábavy. Klasická plynová varná deska Electrolux 700 PRO StepPower KGU64361X je praktický kuchyňský spotřebič vhodný pro každodenní použití. Tento model nabízí 4 hořáky s různým výkonem a průměrem. Ovládací StepPower prvky jsou na pravé straně spotřebiče a jsou snadno dostupné. Vaření na této varné desce je pohodlné. Plynovou varnou desku zvládnete čistit běžnými čistícími prostředky a v případě většího znečištění se dají umýt i litinové mřížky. Po umytí je vložíte zpět na varnou desku a ta bude opět připravena na další vaření.

Komfortní ovládání

Varná deska má ovládací knoflíky StepPower umístěné na pravé přední straně. Vyniká mimořádně přesným a pohodlným ovládáním, které zvládne opravdu každý. Jednoduše si zvolíte úroveň teploty od 1 po 9. V knoflících je navíc integrované elektrické zapalování. Dodatečný prostor kolem ovladačů a ergonomické umístění byly důsledně navrženy tak, aby bylo zajištěno co nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejpřesnější ovládání plamene.

Varné zóny

Varná deska disponuje 4 varnými zónami s různým průměrem a výkonem. Jsou integrovány do elektrického zapalování a poskytují maximální bezpečnost při vaření. Vybaveny jsou užitečnou termoelektrickou pojistkou, která uzavře přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene.

  •     Levá přední zóna WOK - výkon / průměr: 4000 W / 122 mm
  •     Levá zadní zóna - výkon / průměr: 1900 W / 70 mm
  •     Pravá přední zóna - výkon / průměr: 1000 W / 54 mm
  •     Pravá zadní zóna - výkon / průměr: 1900 W / 70 mm

Výkonný Wok hořák

Chcete-li svému jídlu dodat přidanou hodnotu, pomocí Wok hořáku to bude ještě jednodušší. Poskytuje vysoké úrovně tepla, které jsou ideální pro přípravu krevet, přípravu omáček nebo jiných pochutin. Připravte chutné pokrmy pomocí intenzivního hořáku.

Veškeré práce související s připojením na přívod plynu musí provést kvalifikovaná osoba. Plynová hadice není součástí balení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.5 cm
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Kov-Plyn
Materiál mřížek Litina
Malý hořák (počet) 1
Standardní hořák (počet) 2
Velký hořák (počet) 1
Extra velký wok hořák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux 700 PRO StepPower KGU64361X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi