Electrolux KFVB19K

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 184,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Electrolux KFVB19K v černém provedení je zařazen do energetické třídy A +. Jeho provoz je možný s recirkulací nebo odtahem do komína. Díky technologii Hob2Hood varný panel ovládá odsavač par automaticky. Maximální výkon odsávání dosahuje 760 m³/hod. Nabízí 3 stupně výkonu + 2 intenzivní. Pracovní plochu pod odsavačem par Electrolux KFTB19X zpřehlední LED osvětlení. Digestoř Electrolux KFVB19K nabízí také indikátor zanesení tukového a uhlíkového filtru. Ve výbavě má 2 hliníkové tukové filtry. Maximální hlučnost dosahuje 54 dB. Šířka 90 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Získejte 100 % zpět na Věrnostní kartu při využití Komfortní dopravy

Whirlpool WHVS 90F LT C K

Nástěnná digestoř Whirlpool WHVS 90F LT C K v dekoračním designu černého skla je zařazen do energetické třídy A ++. Její montáž je možná s odsáváním do komína nebo s recirkulací. Používá revoluční…

  • Šírka: 89,8 cm
  • Maximální hlučnost: 70 db
  • Maximální výkon odsávání: 801 m3

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Výkon a umístění odsavače

Výkon odsavače Electrolux KFVB19K by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Design odsavače je velmi zajímavý a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Komínový odsavač má povrchové provedení v černé barvě. S digestoří, která je vybavena dvěma hliníkovými tukovými filtry, bude vaše kuchyň v těch nejlepších rukou. Můžete je bez problémů mýt, díky čemuž vám zajistí čistý vzduch ve vaší kuchyni ještě delší dobu.

Funkce Hob2Hood® dodá pohodlí

Díky funkci Hob2Hood® je odsavač par bezdrátově propojen s varným panelem. Po tom jak začnete vařit, odsavač par automaticky upraví nastavení, a poskytne vám tak nejideálnější odsávání na základě výkonu zvoleného na varném panelu. Udělá prakticky mnoho práce za vás. Můžete se plně soustředit na vaření.

Odsávání výparů

Komínový odsavač par je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání s dotykovým ovládáním a 2 intenzivními stupni. Maximální výkon odsávání dosahuje 760 m³/hod. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Electrolux ECFB02.

Motor s vysokým výkonem

Vysokorychlostní motor komínového odsavače par vám umožní mít v kuchyni čistý vzduch, ať už připravujete steak nebo opékáte lososa. Vzduch v kuchyni zůstane stále čerstvý. Umožňuje tak zachovat vaši kuchyni příjemným prostředím.

Osvěžení vzduchu s funkcí Breeze

Funkce Breeze umožňuje tiché osvěžování vzduchu ihned po dovaření. Dotykem tlačítka Breeze se úroveň odsávání sníží na minimum na dalších 60 minut. Klidně si vychutnejte jídlo a mezitím je zároveň vzduch v kuchyni osvěžován.

Tiché čištění s technologií SilenceTech

Odsavač par s technologií SilenceTech dokáže odstranit výpary vznikající při vaření v kuchyni velmi tiše a dokonce při maximálním výkonu. Pokročilá technologie poskytuje možnost soustředit se na přípravu chutných pokrmů v čistém a příjemném prostředí.

Vlastnosti

Pracovní plocha pod digestoří by měla být důkladně osvětlena, abyste mohli vařit kdykoli a za maximálně optimálních podmínek. Kvalitní odsavač par je mimořádně účinným a spolehlivým pomocníkem při vaření. Disponuje silným LED světlem, které vám výrazně usnadní vaření večeře. Odteď budete mít vždy přehled o všem, co se nachází na varné ploše a vaření chutných jídel bude výrazně jednodušší. Provoz odsavače je velmi tichý 42 - 54 dB.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 89,8 cm
  • Maximální hlučnost 61 db
  • Maximální výkon odsávání 760 m3

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 760 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 90 cm
Výška komínu (max.): 120 cm
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 89,8 cm
Výška: 63 cm
Hloubka: 39 cm
Hmotnost: 19,1 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 61 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: nerez

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Energetické údaje

Celková spotřeba: 40 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ano

Ostatní

Kód produktu: 942051230

Všechny parametry

Recenze Electrolux KFVB19K

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux KFVB19K