Electrolux KFIB19X

Prostorový odsavač par Electrolux KFIB19X v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A +. Díky technologii Hob2Hood varný panel ovládá odsavač par automaticky. Maximální výkon odsávání dosahuje 740 m³/hod. Nabízí 3 stupně výkonu + 2 intenzivní. Pracovní plochu pod odsavačem par Electrolux KFIB19X zpřehlední LED osvětlení. Digestoř nabízí také indikátor zanesení tukového a uhlíkového filtru. Ve výbavě má 3 designové kovové tukové filtry. Maximální hlučnost dosahuje 61 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Odsávání výparů

Prostorový digestoř Electrolux KFIB19X je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání s dotykovým ovládáním a 2 intenzivními stupni. Maximální výkon odsávání dosahuje 740 m³/hod. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro recirkulaci je nutné zakoupit uhlíkový filtr Electrolux MSFB49.

Funkce Hob2Hood® dodá pohodlí

Díky funkci Hob2Hood® je odsávač par bezdrátově propojen s varným panelem. Po tom jak začnete vařit, odsavač par automaticky upraví nastavení, a poskytne vám tak nejideálnější odsávání na základě výkonu zvoleného na varném panelu. Udělá prakticky mnoho práce za vás. Můžete se plně soustředit na vaření.

Motor s vysokým výkonem

Vysokorychlostní motor ostrůvkový odsavač par vám umožní mít v kuchyni čistý vzduch, ať už připravujete steak nebo opékáte lososa. Vzduch v kuchyni zůstane stále čerstvý. Umožňuje tak zachovat vaši kuchyni příjemným prostředím.

Osvěžení vzduchu s funkcí Breeze

Funkce Breeze umožňuje tiché osvěžování vzduchu ihned po dovaření. Dotykem tlačítka Breeze se úroveň odsávání sníží na minimum na dalších 60 minut. Klidně si vychutnejte jídlo a mezitím je zároveň vzduch v kuchyni osvěžován.

Tiché čištění s technologií SilenceTech

Odsavač par s technologií SilenceTech dokáže odstranit výpary vznikající při vaření v kuchyni velmi tiše a dokonce při maximálním výkonu. Pokročilá technologie poskytuje možnost soustředit se na přípravu chutných pokrmů v čistém a příjemném prostředí.

Vlastnosti

Pracovní plocha pod digestoří by měla být důkladně osvětlena, abyste mohli vařit kdykoli a za maximálně optimálních podmínek. Kvalitní odsavač par je mimořádně účinným a spolehlivým pomocníkem při vaření. Disponuje silným LED světlem, které vám výrazně usnadní vaření večeře. Odteď budete mít vždy přehled o všem, co se nachází na varné ploše a vaření chutných jídel bude výrazně jednodušší. Provoz odsavače je velmi tichý 46 - 61 dB.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi zajímavý a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Ostrůvkový odsavač má povrchové provedení v nerezové barvě. S digestoří, která je vybavena třemi designovými tukovými filtry bude vaše kuchyň v těch nejlepších rukou. Můžete je bez problémů mýt, díky čemuž vám zajistí čistý vzduch ve vaší kuchyni ještě delší dobu.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 54 db
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Maximální výkon odsávání 740 m3

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 740 m3
Počet rychlostí: 5
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 82 cm
Výška komínu (max.): 107 cm
Vhodný uhl. filtr: MSFB49
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 90 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 61 cm
Hmotnost: 33 Kg

Obsah balení

Obsah balení: uhlíkový filtr 2x

Hlučnost

Maximální hlučnost: 54 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +

Energetické údaje

Celková spotřeba: 44 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: Recirkulační

Filtrování

Počet tukových filtrů: 3

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: 942051227

Všechny parametry

Recenze Electrolux KFIB19X

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Lenka, 06.11.2019

Skvělý výrobek, nízká hlučnost, vysoký výkon.

Příslušenství k Electrolux KFIB19X