Electrolux KESC9200L vystavený kus s plnou zárukou

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux KESC9200L má ovládací panel QuickSelect umístěn na horní straně dvířek. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu k usušení nádobí za současné úspory energie. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu. Myčka Electrolux KESC9200L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hodin. Kromě světelného paprsku je vybavena i množstvím dalších funkcí: dvoubarevný budík, extra hygienický režim, Glasscare, indikátor nedostatku leštidla a soli, funkce XtraPower. Kapacita myčky postačí pro umytí až 15 sad nádobí. Vnitřní výbavu myčky tvoří výškově nastavitelný horní koš, který má 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky na sklenice, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vínové poháry, skládací poličky na šálky a plastové držadlo, a dolní koš, který disponuje 2 rozložitelnými talířovými poličkami a plastovým držadlem. Satelitní mycí rameno zajistí zářící čistotu nádobí. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: E

Zvažte i tento produkt

Prodloužená záruka na motor spotřebičů Electrolux po registraci (více info)

Electrolux 700 PRO GlassCare KEGA9300L

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 700 PRO GlassCare KEGA9300L má ovládací panel QuickSelect umístěn na horní straně dvířek. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu k usušení…

 • Šírka: 59,6 cm
 • Maximální hlučnost: 39 db
 • Počet souprav nádobí: 15

Zobrazit produkt

Popis produktu

Myčka SatelliteClean

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux KESC9200L na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 15 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř a nádobí bylo dokonale usušené. Tato myčka s ovládacím panelem QuickSelect nabízí jednoduchý způsob, jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 600 umožní pohodlné a bezpečné mytí vínových skleniček. Už nebudete muset mýt sklenice ručně. Jedinečné úchytky SoftGrips a SoftSpikes je udrží pevně a šetrně na svém místě. Jistě oceníte i odložený start o 1-24 hodin. 

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Programy a funkce

Pomocí MY TIME si můžete zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

 •     Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 •     Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
 •     60 minut - program je určen pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
 •     90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
 •     160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
 •     ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 •     Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
 •     Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 •    ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
 •    Glasscare - se stará speciální o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty mytí ve zvoleném programu a zároveň sníží maximální teplotu na 45 °C. Chraní tím sklo před poškozením.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu otevře dvířka cca o 10 cm. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace TimeBeam průmětu světelný paprsek na podlahu pod dvířky myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i v případě, že ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na sklenice na víno, sklopné držáky na šálky a plastová rukojeť se znakem společnosti Electrolux. Držáky na vínové sklenice SoftGrip jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše sestává z 2 sklopných držáků na talíře a plastové rukojeti.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,6 cm
 • Maximální hlučnost 46 db
 • Počet souprav nádobí 15
 • Třída energetické účinnosti 2021 E

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Model: KESC9200L
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 59,6 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 39 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 46 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 240 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 15
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 11 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: E
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 96 kWh

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 911436383

Všechny parametry

Recenze Electrolux KESC9200L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux KESC9200L