Electrolux 700 PRO GlassCare KEGA9300L vystavený kus s plnou zárukou

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 700 PRO GlassCare KEGA9300L má ovládací panel QuickSelect umístěn na horní straně dvířek. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu k usušení nádobí za současné úspory energie. Funkce TimeBeam vizuálně informuje o stavu mycího programu. Myčka Electrolux KEGA9300L nabízí 8 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hodin. Je vybavena i množstvím dalších funkcí: budík, Glasscare, indikátor nedostatku leštidla a soli a funkce XtraPower. Kapacita myčky postačí pro umytí až 15 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří osvětlení, výškově nastavitelný horní koš, který má 2 skládací držáky, 2 skládací drátěné držáky na sklenice, 2 měkké špičky, 6 měkkých špiček pro vínové poháry, skládací poličky na šálky a nerezové držadlo, a dolní koš, který zase disponuje 4 rozložitelnými talířovými poličkami a GlassHolderem a nerezovým držadlem. Satelitní mycí rameno zajistí zářící čistotu nádobí. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 12 %
 • Doprava zdarma

Třída energetické účinnosti 2021: D

Popis produktu

Myčka 700 GlassCare

Plně integrovaná myčka nádobí Electrolux 700 PRO GlassCare KEGA9300L na jeden mycí cyklus dokáže umýt 15 jídelních souprav nádobí. Vestavná myčka nádobí využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř a nádobí bylo dokonale usušené. Tato myčka s ovládacím panelem QuickSelect nabízí jednoduchý způsob, jak upravovat a spouštět mycí programy. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché. Myčka ze série 700 Glasscare umožní pohodlné a bezpečné mytí vínových sklenicí. Už nebudete muset mýt sklenice ručně. Jedinečné úchytky SoftGrips a SoftSpikes je udrží pevně a šetrně na svém místě. Oceníte jistě i odložený start o 1-24 hodin

Rychlé ovládání programů pomocí QuickSelect

Ovládání pomocí funkce QuickSelect přináší snadný a rychlý způsob nastavování a spouštění mycích programů. Posuvným tahem zvolíte délku trvání programu a poklepem přidáte různé volitelné funkce. Ovládání je velmi inovativní a přitom jednoduché.

Vnitřní osvětlení

S automatickým vnitřním osvětlením myčky už nepřehlédnete nic. Osvětlí vnitřní prostor pro dokonalý přehled o tom, co máte uložené uvnitř. Její nakládání a vykládání bude mnohem pohodlnější.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace TimeBeam promítne délku programu na podlahu pod dvířkami myčky. Po spuštění programu se rozsvítí 0:00 a po ukončení programu "CLEAN". Zobrazuje také odpočet do startu při nastavení odloženého startu.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu bude vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou veškerého nádobí, i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu otevře dvířka cca o 10 cm. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Programy a funkce

Pomocí MY TIME si můžete zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

 •     Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 •     Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
 •     60 minut - program je určen pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
 •     90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
 •     160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
 •     ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 •     Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
 •     Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez nádobí.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 •     ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
 •     Glasscare - se stará speciální o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teploty mytí ve zvoleném programu a zároveň sníží maximální teplotu na 45 °C. Chraní tím sklo před poškozením.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i v případě, že ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky na sklenice, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na sklenice na víno, sklopné držáky na šálky a nerezová rukojeť se znakem společnosti Electrolux. Držáky na vínové sklenice SoftGrip jsou speciálně navrženy tak, aby jim zajišťovaly extra ochranu. Během celého mycího cyklu je jemně a zárovneň pevně přidržují na místě. Výbava dolního koše sestává ze 4 sklopných držáků na talíře, GlassHolderu a nerezové rukojeti.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 59,6 cm
 • Maximální hlučnost 39 db
 • Počet souprav nádobí 15
 • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Model: KEGA9300L
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 59,6 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 46 Kg

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 8
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 240 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 15
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 11 L
Třída účinnosti sušení: A
? Třída energetické účinnosti 2021: D
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 86 kWh

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 911438369

Všechny parametry

Recenze Electrolux 700 PRO GlassCare KEGA9300L

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 700 PRO GlassCare KEGA9300L