Electrolux EWUS020B5B


Vestavná vinotéka, Energetická třída G, Objem: 58 l, Roční spotřeba energie: 137 kWh, Maximální hlučnost: 42 dB, Kapacita: 20 lahví, Počet teplotních zón: 1, Šířka: 29,5 cm, Výška: 82 cm, Hloubka: 57,1 cm. Více info


Cena 18 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 1 899 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná vinotéka Electrolux EWUS020B5B je praktický spotřebič, který vám pomůže uchovat kvalitní vína v optimálních podmínkách. Celkový objem je 58 litrů. Uvnitř je 6 dřevěných výsuvných polic s kapacitou pro 20 láhví. Obsahuje také vestavěný displej a osvětlení LED. K regulaci teploty slouží elektronické ovládání s digitálními ukazateli.

Ideální úložiště vína

Tato jednozónová vinotéka Cellaring Core řady 500 je ideální pro krátkodobé i dlouhodobé skladování vína, protože poskytuje optimální podmínky: stabilní teplotu, eliminaci vibrací a tmavé prostředí. Všechna vína můžete skladovat při teplotě 12 °C nebo zvolit teplotní rozmezí 5 až 18 °C, aby byla připravena k podávání.

Výsuvné dřevěné police

Stojan na víno obsahuje 6 dřevěných polic s teleskopickými výsuvy, takže se snadno dostanete přesně k láhvi, kterou hledáte.

Vnitřní LED osvětlení

Díky špičkovému LED osvětlení se můžete spolehnout, že etikety vašich oblíbených vín budou dokonale vidět.

Výhody, které oceníte

Kromě toho, že uchovává víno v optimálních podmínkách, může se tento spotřebič stát elegantním prvkem vaší domácnosti, který jistě zapůsobí na každou návštěvu. Oceníte elektronickou regulaci teploty s digitálními ukazateli. Další výhodou je tichý provoz s hlučností 42 dB, což znamená, že je vhodný i pro použití v kancelářích nebo obývacích pokojích.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 6
Celkový čistý objem 58 L
Kapacita lahví 20
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EWUS020B5B

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi