Electrolux EWUD040B8B


Vestavná vinotéka, Energetická třída G, Objem: 122 l, Roční spotřeba energie: 146 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Kapacita: 40 lahví, Počet teplotních zón: 2, Šířka: 59,5 cm, Výška: 81,8 cm, Hloubka: 57,7 cm. Více info


Cena 47 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 475 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná vinotéka Electrolux EWUD040B8B je praktický spotřebič, který vám pomůže uchovat kvalitní vína v optimálních podmínkách. Nabízí dvě teplotní zóny. Celkový objem je 122 litrů. Uvnitř jsou 3 dřevěné výsuvné police s kapacitou pro 40 láhví. Obsahuje také vestavěný displej a osvětlení LED. K regulaci teploty slouží elektronické ovládání s digitálními ukazateli. S aplikací OENO pro správu vinoték můžete snadno skenovat, sledovat, spravovat a doplňovat svou sbírku.

Ideální skladování vína

Tato vinotéka je ideální pro krátkodobé i dlouhodobé skladování vína, protože zajišťuje optimální podmínky: stabilní teplotu, vlhkost nad 50 %, skladování v temném prostoru, prostředí bez vibrací a dobré proudění vzduchu. Umožňuje nastavit libovolnou teplotu od 6 do 20 °C. Obsahuje také zvukový a vizuální výstražný signál při vysoké teplotě a při otevřených dveřích.

Dvě teplotní zóny

Bílá i červená. Servírování a skladování. Systém DualZone Pro udržuje všechny druhy při správné teplotě. Každou přihrádku nastavte jinak - jednu na 6 až 12 °C pro bílé a druhou na 14 až 20 °C pro červené. Nebo nastavte přihrádku na 12 až 14 °C pro skladování.

Výsuvné police Premium

Prémiové výsuvné dřevěné police mají ideální prostor pro uložení všech hlavních 750 ml lahví, dokonce i vašeho oblíbeného šampaňského, aniž by došlo k poškrábání etiket.

Horní LED osvětlení poskytuje dokonalý přehled

Díky špičkovému LED osvětlení se můžete spolehnout, že na etikety svých oblíbených ročníků uvidíte dokonale.

Výhody, které oceníte

Kromě toho, že uchovává víno v optimálních podmínkách, může se tento spotřebič stát elegantním prvkem vaší domácnosti, který jistě zapůsobí na každou návštěvu. Oceníte elektronickou regulaci teploty s digitálními ukazateli. Další výhodou je tichý provoz s hlučností 38 dB, což znamená, že je vhodný i pro použití v kancelářích nebo obývacích pokojích.

S aplikací OENO pečujete o svůj vinný sklep jako sommelier 

S aplikací OENO pro péči o vinotéky můžete snadno skenovat, sledovat, spravovat a doplňovat svou sbírku. Poskytne vám tipy na vhodné jídlo k vínu a doporučení odborníků.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 3
Celkový čistý objem 122 L
Kapacita lahví 40
Třída energetické účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EWUD040B8B

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi