Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC s předním plněním, v bílé barvě s kapacitou 8 kg. Je zařazena do energetické třídy A ++. Senzorová sušička rozpozná, když je prádlo usušené na požadovanou úroveň. Ovládání řešeno prostřednictvím otočného voliče a dotykového LCD displeje. Buben sušičky Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC se pohybuje v obou směrech. V nabídce je několik programů sušení pro syntetiku a bavlnu a doplňkové časové programy s možností odloženého startu. Maximální hlučnost sušičky dosahuje 66 dB. Nádrž na kondenzát v objemu 5,28 l je umístěna na levé straně předního panelu. Roční spotřeba energie 235 kWh. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Bosch WTW876WBY

Sušička prádla Bosh WTW876WBY se řadí do energetické třídy A+++. Svým objemem bubnu 112 litrů dokáže usušit maximálně 8 kg prádla. Hlučnost zařízení je 64 dB. Využívá technologii kondenzace s…

 • Hloubka: 59,9 cm
 • Vestavěný displej: Ano
 • Kapacita bubnu: 8 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Méně času, více péče

Technologie SensiCare automaticky sleduje vlhkost každé várky prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie aniž ovlivnila dokonalé výsledky sušení. Efektivní filtrační systém EcoFlow je charakteristický jednoduchým čištěním. Filtr se neustále stará o efektivní a účinnou cirkulaci vzduchu v sušičce a ušetří Vám tím množství námahy.

 

Efektivní sušení

Sušička Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC funguje za pomoci technologie tepelného čerpadla Gentle care, což se významně podílí na úspoře energie. Technologie uzavřeného okruhu uchovává nahromaděné teplo uvnitř, což přispívá k maximálně možnému využití tepla a k minimu energetických ztrát. Sušička je zaradaná do energetické třídy A +. Proti zamotání a pomačkání oblečení se využívá zpětný chod bubnu. Nechybí ani možnost nastavení odloženého startu a samozřejmě množství programů sušení dle vašeho přání. Sušička je díky kapacitě až 8 kg sušené prádla vhodná i pro větší rodiny.

 

Invertorový motor

Invertorový motor je provozován bez uhlíkových částic. Je řízen přímo elektronicky, což umožňuje plynulou reguáciu a hladký chod. Spotřebiče vybavené invertorovým motorem tak dosahují dokonalé výsledky. Jsou tiché, spolehlivé a mají delší životnost.

Vlastnosti

Kondenzační sušička prádla s pozinkovaným bubnem s kapacitou sušení pro 8 kg prádla s možností oboustranného otáčení v bílé barvě. Hlučnost dosahuje 66 dB. Sušička disponuje množstvím programů pro sušení syntetiky a bavlny a také s možností odloženého startu. Nádoba na kondenzát v objemu 5,28 l je umístěna na levé straně na předním panelu. Disponuje:

 •      dotykovým LCD displejem
 •      polohovatelnými nožičkami
 •      rozkládacím filtrem na textilní prach v bubnu
 •      ukazatelem zanesení fitru a naplnění nádoby na vodu
 •      vnitřním osvětlením

Senzorová sušička rozpozná, kdy je prádlo usušené na požadovanou úroveň. Elektronika této sušičky měří vlhkost prádla a ukončí sušení v okamžiku, kdy je zbytková vlhkost shodná s nastavenou. Roční spotřeba energie dosahuje 235 kWh. Šířka 60 cm.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 63,8 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Systém sušení Tepelné čerpadlo
 • Typ sušení tepelné čerpadlo
 • Maximální hloubka 66,2 cm

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 63,8 cm
Hmotnost: 48,61 Kg
Maximální hloubka: 66,2 cm

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Systém sušení: Tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Třída účinnosti sušení: B

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 66 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 916098217

Všechny parametry

Recenze Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux PerfectCare 800 EW8H458BC