Electrolux PerfectCare 800 EW8H358SC vystavený kus s plnou zárukou

Sušička prádla s tepelným čerpadlem Electrolux PerfectCare 800 EW8H358SC s předním plněním v bílé barvě má kapacitu 8 kg. Je zařazena do energetické třídy A++. Se systémem DelicateCare bude vaše prádlo vypadat skvěle delší čas a bude příjemné na dotek. Vybavená je technologiemi SmartSense a GentleCare. Senzorová sušička rozpozná, když je prádlo usušené na požadovanou úroveň. Ovládání je řešeno prostřednictvím otočného voliče a velkého dotykového LCD displeje. Buben sušičky Electrolux EW8H358SC se pohybuje v obou směrech. V nabídce je několik programů sušení pro syntetiku a bavlnu a doplňkové časové programy s možností odloženého startu. Maximální hlučnost sušičky díky invertorovému motoru dosahuje 66 dB. Nádrž na kondenzát v objemu 5,28 l je umístěna na levé straně předního panelu. Roční spotřeba energie 235 kWh. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Méně času, více péče

Technologie SensiCare automaticky sleduje vlhkost každé várky prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie, aniž by ovlivnila dokonalé výsledky sušení. Efektivní systém DelicateCare zajistí, že vaše prádlo bude vypadat skvěle a bude příjemné na dotek po i delší dobu.

Efektivní sušení

Sušička Electrolux EW8H358SC funguje za pomoci technologie tepelného čerpadla Gentle care, což se významně podílí na úspoře energie. Technologie uzavřeného okruhu uchovává nahromaděné teplo uvnitř, což přispívá k maximálně možnému využití tepla a k minimu energetických ztrát. Sušička je zařazená do energetické třídy A++. Proti zamotání a pomačkání oblečení se využívá zpětný chod bubnu. Nechybí ani možnost nastavení odloženého startu a samozřejmě množství programů sušení dle vašeho přání. Sušička je díky kapacitě 8 kg prádla vhodná i pro větší rodiny.

Více péče při nízké teplotě

Technologie GentleCare® vysuší prádlo téměř při poloviční teplotě ve srovnání s běžnými sušičkami prádla. Prádlo tak není vystavována vysokým teplotám a déle si zachová svůj tvar a jemnost.

Invertorový motor

Invertorový motor je provozován bez uhlíkových částic. Je řízen přímo elektronicky, což umožňuje plynulou regulaci a hladký chod. Spotřebiče vybavené invertorovým motorem tak dosahují dokonalých výsledků. Jsou tiché, spolehlivé a mají delší životnost.

Vlastnosti

Kondenzační sušička prádla s pozinkovaným bubnem s kapacitou sušení pro 8 kg prádla s možností oboustranného otáčení v bílé barvě dosahuje hlučnosti 66 dB. Sušička disponuje množstvím programů pro sušení syntetiky i bavlny. Možnost odloženého startu je zde také. Nádoba na kondenzát v objemu 5,28 l je umístěna na levé straně na předním panelu.

Sušička disponuje:

 •      dotykovým LCD displejem
 •      polohovatelnými nožičkami
 •      rozkládacím filtrem na textilní prach v bubnu
 •      ukazatelem zanesení fitru a naplnění nádoby na vodu
 •      vnitřním osvětlením

Sušička díky senzoru rozpozná, kdy je prádlo usušené na požadovanou úroveň. Elektronika této sušičky měří vlhkost prádla a ukončí sušení v okamžiku, kdy je zbytková vlhkost shodná s nastavenou. Roční spotřeba energie dosahuje 235 kWh. Šířka 60 cm.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 63,8 cm
 • Vestavěný displej Ano
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Systém sušení Tepelné čerpadlo
 • Typ sušení tepelné čerpadlo
 • Maximální hloubka 66,2 cm

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 63,8 cm
Hmotnosť: 48,56 Kg
? Maximální hloubka: 66,2 cm

Obsah balení

Obsah balení: hadice na odvod kondenzátu

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Suché do skříně, Extra suché, Suché na žehlení
Systém sušení: Tepelné čerpadlo
Typ sušení: tepelné čerpadlo

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Energetické údaje

Třída účinnosti sušení: B

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 66 db

Ostatní

Kód produktu: 916098195

Všechny parametry

Recenze Electrolux PerfectCare 800 EW8H358SC

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux PerfectCare 800 EW8H358SC