Electrolux DualCare 700 EW7W467WCI


Vestavná pračka se sušičkou, Energetická třída D, Kapacita sušení: 4 kg prádla, 1600 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 217 kWh na 100 celých cyklů, Spotřeba energie: 52 kWh na 100 cyklů praní, 13 programů praní a sušení, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 55,3 cm. Více info


Cena 23 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 240 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná pračka se sušičkou Electrolux DualCare 700 EW7W467WCI v bílé barvě vám umožní prát a sušit prádlo ihned. Má kapacitu pro praní 7 kg prádla a sušení 4 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování je 1 600 otáček za minutu. Systém DualCare automaticky přizpůsobí praní a sušení různým typům tkanin. Parní program odstraňuje nepříjemné pachy a usnadňuje žehlení. Obsahuje přehledný LCD displej, systém SensiCare, odložený start a ochranu proti přehřátí.

 

Praktický pomocník

Pračka se sušičkou Electrolux DualCare 700 EW7W467WCI dokáže vyprat 7 kg a usušit 4 kg prádla na jeden prací cyklus při maximálních otáčkách odstřeďování 1400 ot/min. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven, máte možnost vyprat a usušit prádlo opravdu dokonale. K dispozici je také možnost odloženého startu. Kondenzační sušička kondenzuje vlhkost do zásobníku, takže nemusíte vypouštět vodu.

Programy: Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, Hygiene, Steam, odstředění/vypuštění, máchání, Machine Clean, MixCare 69min, Sport Wear, sportovní prádlo, vlna, Quick 20 Wash&Dry 60

Technologie SensiCare

Systém SensiCare zváží každou náplň a automaticky upraví cyklus tak, aby vaše oblečení bylo vyprané přesně v ten správný čas. Zabraňuje nadměrnému praní a zajišťuje, že si kusy prádla déle zachovají svůj vzhled a příjemný pocit.

Systém DualCare

Technologie DualCare rozpozná typ tkaniny a hmotnost náplně a poté upraví teplotu a pohyb bubnu tak, aby se každému kusu prádla dostalo té nejlepší péče. Vaše oblečení bude dokonale ošetřeno při přesně správné teplotě a optimálním pohybu bubnu.

Účinná a šetrná péče Mixcare

Funkce MixCare šetří čas a energii při péči o smíšené náplně prádla do 5 kg. Při praní a sušení nebo při samotném sušení pračka se sušičkou automaticky upraví čas a spotřebu energie podle objemu prádla. Prací cyklus využívá teplotu 30 °C s dobou trvání programu 69 minut.

Osvěžené prádlo s funkcí SteamCare

Program SteamCare osvěží vaše prádlo pomocí páry. Pára snižuje pomačkání a minimalizuje potřebu následného žehlení. Zajišťuje, že si vaše oblečení zachová svůj tvar a strukturu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální otáčky odstřeďování 1600 ot./min.
Maximální hloubka 55.3 cm
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux DualCare 700 EW7W467WCI

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi