Electrolux EW7W368SI

Zobrazit


Hloubka: 55.3 cm, Kapacita bubnu: 8 Kg, Třída energetické účinnosti 2021: E, Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů: 266 kWh Více info


Cena 20 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 205 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Vestavná pračka se sušičkou Electrolux EW7W368SI v bílém provedení Perfect Care 700 nabízí technologii DualCare, která detekuje typ tkaniny a hmotnost náplně v bubnu a upravuje teplotu a pohyb bubnu. Buben má kapacitu pro 8 kg prádla při praní a pro 4 kg prádla při sušení. Maximální otáčky odstřeďování činí 1600 ot./min. Nabízí programy: vyp / zap, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemné prádlo, vlna plus, FreshScent Steam, odstředění / vypuštění, máchání (otáčky), Machine Clean, protialergický, Sportwear, sportovní prádlo, Denim, One GO 1h 1kg - všechny s možností posunutí startu. K dispozici je i množství přídavných funkcí. Vestavná pračka se sušičkou Electrolux EW7W368SI je vybavena ochranou proti vyplavení a protipěnovým systémem. Kondenzační sušička vlhkost kondenzuje do zásobníku. Hloubka: 54 cm.

Praktický pomocník

Vestavná pračka se sušičkou Electrolux EW7W368SI zvládne na jeden prací cyklus vyprat 8 kg a vysušit 4 kg prádla při maximálních otáčkách odstřeďování 1600 ot./min. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven, máte možnost vyprat a vysušit prádlo opravdu perfektně. K dispozici je také možnost odloženého startu. Kondenzační sušička kondenzuje vlhkost do zásobníku, vodu nemusíte vypouštět.

  •     Programy: zap / vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemné prádlo, vlna plus, FreshScent Steam, odstředění / vypuštění, máchání (otáčky), Machine Clean, protialergický, Sportwear, sportovní prádlo, Denim, One GO 1h 1kg.

Méně času, více péče

Technologie SensiCare automaticky přizpůsobuje program každé várky prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie, aniž by ovlivnila dokonalé výsledky praní. Technologie SteamCare ukončí každý prací cyklus dávkou jemné páry, která snižuje pomačkání prádla až o třetinu. Vaše oblíbené prádlo tak bude hladší a bez záhybů. Technologie DualCare automaticky upravuje prací programy podle typu tkanin a hmotnosti náplně. Péče o prádlo probíhá při nejideálnější teplotě a optimálním pohybu bubnu. K dispozici jsou programy a praní a následného sušení v jednom plynulém procesu. 60 minutový Non-Stop program vypere a vysuší menší náplň prádla již za 1 hodinu v rámci mimořádně rychlého a účinného cyklu.

Kontrola vyváženosti prádla

Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky se sušičkou bylo nerovnoměrně uložené. V případě nerovnoměrně rozloženého prádla se přeruší prací cyklus, buben se zlehka zatřese a prádlo se uvolní a lépe rozloží. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 55.3 cm
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energetické účinnosti 2021 E
Spotřeba elektrické energie na 100 cyklů 266 kWh

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Electrolux EW7W368SI

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Pavel

1. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíDavid

3. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíMichal

4. 8. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Skvělé