Electrolux EW7TN3272C


Pračka plněná shora, Energetická třída E, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 78 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Šířka: 40 cm. Více info


Cena 12 690 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Pračka Electrolux EW7TN3272C s vrchním plněním, energetická třída E, vypere 7 kg prádla, 15 pracích programů, parní program SteamCare a Anti-Allergy, 1 200 ot./minutu, spotřeba 41 litrů na cyklus, ovládání pomocí otočného voliče a LCD displeje, funkce SoftPlus, Eco TimeManager funkce, systém SensiCare, odložený start, dětská pojistka, hlučnost při odstřeďování 77 dB, rozměry (V × Š × H): 89 × 40 × 60 cm.

Electrolux EW7TN3272C

Pokud nemáte ve své koupelně dostatek prostoru pro umístění předem plněné pračky, je pro vás ideální volbou shora plněná pračka Electrolux EW7TN3272C. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 7 kg. Při otáčkách odstřeďování 1200 ot./min pracuje s hlučností 77 dB. V nabídce má až 15 pracích programů, které si jednoduše navolíte pomocí otočného voliče a tlačítek.

Programy a funkce

Programy: zap/vyp, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, Steam, Steam Cashmere, odstředění/vypuštění, máchání, dětské prádlo, Rapid 14min, Anti Allergy Vapour, sportovní prádlo, džínovina, Wool\Silk

Funkce: Temp Selection, nastavení rychlosti odstřeďování, předeprání, Stain, extra máchání, Soft Plus, Steam Plus, Delay, TimeManager, start/pauza

Méně pokrčené prádlo

Technologie SteamCare umožňuje z bubnu pračky vytáhnout méně pokrčené prádlo. Před skončením pracího cyklu prádlo ošetří párou, která vyrovnává vlákna a sníží pomačkání oblečení o třetinu. Není třeba ho následně tolik žehlit, takže není třeba ho vystavovat tlaku a teplu. Díky tomu zůstane déle jako nové.

Technologie SensiCare

Způsob praní, který usnadní vaší peněžence, ale také pomůže přírodě. Technologie SensiCare automaticky přizpůsobuje program každé várce prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie, aniž by ovlivnila dokonalé výsledky praní.

Svěží prádlo se SoftPlus

Pračka s funkcí SoftPlus umožňuje vyprat prádlo na dotyk měkké a jemné, dokonce dlouhodobě svěže vonící. Oblečení je před posledním mácháním namočené, aby se aviváž rovnoměrně dostala do celé náplně a správně ošetřila každý jeden kus oblečení.

TimeManager

Funkce TimeManager vám umožní nastavit trvání pracího cyklu podle vašich potřeb. Ušetříte energii i čas, ale přitom vaše prádlo bude zaručeně dokonale čisté.

Antialergický program

Díky antialergickému programu lze dosáhnout svěžího prádla a přitom z něj odstranit látky, které dráždí citlivou pokožku. Kombinuje v sobě účinný prací cyklus a parní fázi, pro jemné a důsledné ošetření každého vlákna.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 77 db
Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux EW7TN3272C

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Miroslav

17. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá