Electrolux PerfectCare 700 EW7F447WI

Vestavná pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7F447WI v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++. Pračka Perfect Care 700 nabízí technologii SteamCare, která ukončí každé praní dávkou jemné páry. Buben má kapacitu pro 7 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování činí 1400 ot./min. Nabízí 14 pracích programů: zap / vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemné prádlo, protialergický, FreshScent Steam, odstředění / vypuštění, máchání (otáčky), peřiny, 14 min wash, sport, sportovní prádlo, Denim, Wool / Silk - všechny s možností odloženého startu. K dispozici je i množství přídavných funkcí. Technologie Fuzzy Logic se přizpůsobuje množství náplně. Vestavná pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7F447WI je vybavena praktickou dětskou pojistkou, ochranou proti vyplavení a protipěnovým systémem. Hloubka: 55,3 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Vestavná pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7F447WI zvládne na jeden prací cyklus vyprat 7 kg prádla při maximálních otáčkách odstřeďování 1400 ot./min. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven, máte možnost vyprat prádlo opravdu perfektně. K dispozici je také dětská pojistka a možnost odloženého startu. Navíc je zařazena do energetické třídy A+++.

 • 14 pracích programů: zap / vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemné prádlo, protialergický, FreshScent Steam, odstředění / vypuštění, máchání (otáčky), peřiny, 14 min wash, sport, sportovní prádlo, Denim, Wool / Silk.
 • Funkce: výběr teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, předpírka, Soft Plus, Plus steam, zpožděný start, Time Manager, start / pauza.

Méně času, více péče

Technologie SensiCare automaticky přizpůsobuje program každé várky prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie, aniž by ovlivnila dokonalé výsledky praní. Funkce Eco TimeManager Vám umožní nastavit trvání pracího cyklu podle Vašich potřeb. Ušetříte energii i čas, ale přitom Vaše prádlo bude zaručeně dokonale čisté. S funkcí SoftPlus Vám pračka zajistí důkladné namočení prádla a rovnoměrnou distribuci aviváže do každého vlákna. Vaše prádlo tak zůstane jemné na dotek a voňavé a svěží delší dobu. Technologie SteamCare ukončí každý prací cyklus dávkou jemné páry, která snižuje zmačkání prádla až o třetinu. Vaše oblíbené prádlo tak bude hladší a bez záhybů.

Kontrola vyváženosti prádla

Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky bylo nerovnoměrně uložené. V případě nerovnoměrně rozloženého prádla se přeruší prací cyklus, buben se zlehka zatřese a prádlo se uvolní a lépe rozvrství. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

Fuzzy Logic

Technologie Fuzzy Logic kontroluje průběh pracího programu. Praní probíhá pomocí automatické regulace spotřeby vody a energie. Tyto parametry se nastavují podle množství náplně v bubnu pračky. Na Vás zbývá pouze nastavení si programu podle druhu tkaniny.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 55,3 cm
 • Kapacita bubnu 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 14
 • Odložený start Ano
 • Roční spotř.en. při praní 174 kWh

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,6 cm
Výška: 81,9 cm
Hloubka: 55,3 cm
Hmotnost: 68,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Roční spotř.en. při praní: 174 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10499 L

Hlučnost

Hluk při odstřeďování: 72 db
Hlučnost (praní): 54 db

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 914580213

Všechny parametry

Recenze Electrolux PerfectCare 700 EW7F447WI

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux PerfectCare 700 EW7F447WI