Electrolux PerfectCare 700 EW7F348SC

Zepředu plněná pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7F348SC v bílé barvě je zařazena do úsporné třídy A+++ - 40%. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg. Pračka je vybavena technologií SensicCare pro optimalizaci spotřeby vody a energie, technologií StreamCare, technologií FreshScent, technologií Fuzzy logic, Protipěnový systémem, funkcí SoftPlus, ochranou proti vyplavení a možností odloženého startu. Samozřejmostí je dětský zámek, Protipěnový systém a ochrana proti vyplavení. Maximální rychlost odstřeďování dosahuje 1400 ot. / Min. Ovládání pračky Electrolux PerfectCare 700 EW7F348SC je prostřednictvím otočného voliče a LED displeje. Motor ÖKOInvertor zajistí maximální hlučnost pro praní 51 dB a pro odstřeďování 75 dB. Hloubka 57,2 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

 

Praktický spotřebič

Pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7F348SC s předním plněním v bílé barvě LED displejem. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zachovaly vysokou účinnost praní. Zařazena je do energetické třídy A+++. Na jeden prací cyklus můžete vyprat 8 kg prádla. Odstřeďování dosahuje maximálně 1400 otáček za minutu. Mezi pracími programy si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení.

Méně času, více péče

Technologie SensiCare automaticky automaticky přizpůsobuje program každé várky prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie aniž ovlivnila dokonalé výsledky praní. Funkce TimeManager vám umožní nastavit trvání pracího cyklu podle vašich potřeb. Ušetříte energii i čas, ale přitom vaše prádlo bude zaručeně dokonale čistá. Moderní techologie StreamCare vám umožní v pračce praní s dávkou páry, která zredukuje pokrčení prádla až o třetinu. Technologie FreshScent zkombinuje vůni s jemnou párou a osvěží vaše jemné oblečení. Díky speciálnímu parfému si můžete dopřát dokonalý pocit právě vypraného prádla, aniž musela projít kompletním pracím cyklem.

Vlastnosti

Předem plněná pračka s kapacitou bubnu pro praní 8 kg prádla v bílém provedení. Pračka disponuje množstvím programů pro praní a také s možností odloženého startu. Disponuje:

 •      LED displejem
 •      polohovatelnými nožičkami
 •      protipěnový systém
 •      Fuzzy Logic
 •      kontrolou vyvážení náplně v bubnu
 •      dětským zámkem

Maximální otáčky odstřeďování dosahují 1400 ot. / min. Technologie Fuzzy Logic zjistí, objem prádla v pračce a určí optimální prací čas. Na základě těchto informací vyhodnotí potřebný počet cyklů máchání a vypočítá optimální spotřebu vody. Během chodu čidla detekují, případně upravují nevyváženost a nadměrnou tvorbu pěny, čímž zdokonalují výsledek praní. S funkcí SoftPlus bude vaše prádlo zaručeně rovnoměrně namočená. Aviváž se díky ní dostane ke každému kusu oděvu a vláknu aby zůstal jemný a voňavý na delší dobu. Spotřebič disponuje i ochranou proti vyplavení. Roční spotřeba energie dosahuje 137 kWh a vody 10999 l. Hloubka pračky je 57,2 cm. Pračka Electrolux PerfectCare 700 EW7F348SC má standardní základní přívodní hadici.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 57,2 cm
 • Maximální hlučnost 51 db
 • Kapacita bubnu 8 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 15
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 137 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 60 cm

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 57,2 cm
Hmotnost: 71,5 Kg
Maximální hloubka: 60 cm

Obsah balení

Obsah balení: hadice

Hlučnost

Maximální hlučnost: 51 db
Hluk při odstřeďování: 75 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 8 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 15
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 228 min.
? AquaStop funkce: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 54 L
Celková spotřeba: 0,68 kWh
Roční spotř.en. při praní: 137 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10999 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 914555001

Všechny parametry

Recenze Electrolux PerfectCare 700 EW7F348SC

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux PerfectCare 700 EW7F348SC