Electrolux EW6TN4272


Pračka plněná shora, Energetická třída E, Kapacita 7 kg prádla, 1200 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 78 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Šířka: 40 cm. Více info


Cena 11 998 Kč

Sleva 23 % z předcházející ceny: 15 489 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,5 / 5

70% Kvalita
Dobrá

70% Hodnota za peníze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Shora plněná pračka Electrolux EW6TN4272, vypere 7 kg prádla, energetická třída E, 1 200 otáček za minutu, 15 pracích programů, program Anti-Allergy, spotřeba 41 l na cyklus, systém SensiCare, funkce SoftPlus, technologie Eco TimeManager, bílá barva, odložený start, pomalé otevírání dvířek, hluk při odstřeďování 77 dB, rozměry (V × Š × H): 89 × 40 × 60 cm.

Electrolux EW6TN4272

Pokud nemáte ve své koupelně dostatek prostoru pro umístění předem plněné pračky, je pro vás ideální volbou shora plněná pračka Electrolux EW6TN4272. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 7 kg. Při otáčkách odstřeďování 1 200 ot./min pracuje s hlučností 77 dB. V nabídce má až 15 pracích programů, které si jednoduše navolíte pomocí otočného voliče a tlačítek.

Programy a funkce

  • Programy: zap/vyp, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, Rapid 14min, máchání, odstředění/vypuštění, Anti Allergy Vapour, dětské prádlo, hedvábí, vlna, sport, sportovní prádlo, džínovina
  • Funkce: Temp Selection, nastavení rychlosti odstřeďování, předeprání, extra máchání, Soft Plus, Delay, TimeManager, start/pauza

Technologie SensiCare

Způsob praní, který usnadní vaší peněžence, ale také pomůže přírodě. Technologie SensiCare automaticky přizpůsobuje program každé várce prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie, aniž by ovlivnila dokonalé výsledky praní.

Svěží prádlo se SoftPlus

Pračka s funkcí SoftPlus umožňuje vyprat prádlo na dotyk měkké a jemné, dokonce dlouhodobě svěže vonící. Oblečení je před posledním mácháním namočené, aby se aviváž rovnoměrně dostala do celé náplně a správně ošetřila každý jeden kus oblečení.

TimeManager

Funkce TimeManager vám umožní nastavit trvání pracího cyklu podle vašich potřeb. Ušetříte energii i čas, ale přitom vaše prádlo bude zaručeně dokonale čisté.

Antialergický program

Díky antialergickému programu lze dosáhnout svěžího prádla a přitom z něj odstranit látky, které dráždí citlivou pokožku. Kombinuje v sobě účinný prací cyklus a parní fázi, pro jemné a důsledné ošetření každého vlákna.

Jemné otevírání a snadný přístup

Díky jemnému otevírání bubnu je vkládání a vyjímání prádla naprosto bezproblémové. Víko s tlačítkovým otevíráním a důmyslná dvířka vnitřního bubnu zajišťují snadný a bezpečný přístup. Jelikož se otvor nachází v horní části, budete mít absolutní přehled o obsahu bubnu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 77 db
Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Electrolux EW6TN4272

70% Kvalita
Dobrá

70% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Patrik

28. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • přehlednost a velikost displeje

Petra

12. 9. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


Není hlučná, možnost zkrácení programů.