Electrolux EW6TN4261 pračka plněná shora


Kapacita bubnu: 6 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min., Třída energetické účinnosti 2021: D Více info


Cena 12 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 125 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pračka plněná shora, v bílém provedení, kapacita bubnu 6 kg, maximální otáčky odstřeďování 1 200 ot./min, 15 programů, SensiCare systém, funkce odložený start, dětská pojistka, otočný volič, vestavěný displej, hlučnost při odstřeďování 78 dB.

I do menší koupelny

Pokud nemáte ve své koupelně dostatek prostoru pro umístění zepředu plněné pračky, je pro vás ideální volbou shora plněná pračka Electrolux EW6TN4261. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 6 kg prádla. Při otáčkách odstřeďování 1200 ot./min pracuje s hlučností 78 dB. V nabídce má až 15 pracích programů, které si jednoduše navolíte pomocí otočného voliče a tlačítek.

Programy a funkce

Díky antialergickému programu lze dosáhnout svěžího prádla a přitom z něj odstranit látky, které dráždí citlivou pokožku. Kombinuje v sobě účinný prací cyklus a parní fázi pro jemné a důsledné ošetření každého vlákna.

  • 15 pracích programů: zap/vyp, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, Rapid 14min, máchání, odstředění/vypuštění, Anti Allergy Vapour, dětské prádlo, hedvábí, vlna, sport, sportovní prádlo, džínovina
  • Funkce: Temp Selection, nastavení rychlosti odstřeďování, předeprání, extra máchání, Soft Plus, Delay, Time Manager, start/pauza

Svěží prádlo se SoftPlus

Pračka s funkcí SoftPlus umožňuje vyprat prádlo na dotek měkké a jemné, dokonce dlouhodobě svěže vonící. Oblečení je před posledním mácháním namočeno, aby se aviváž rovnoměrně dostala do celé náplně a správně ošetřila každý jeden kus oblečení.

Prací cyklus s certifikátem Woolmark Blue

Pračce s certifikátem Woolmark Blue můžete klidně svěřit své vlněné oblečení. Pere jemně a šetrně, podobně jako při ručním praní. Oblečení si zachovává tvar a hebkost, což znamená, že oblíbené vlněné kousky vám vydrží mnohem déle.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 6 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EW6TN4261 pračka plněná shora

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno