Electrolux EW6TN3062


Pračka plněná shora, Energetická třída D, Kapacita 6 kg prádla, 1000 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 65 kWh na 100 cyklů, 15 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, Šířka: 40 cm. Více info


Cena 10 990 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Shora plněná pračka Electrolux EW6TN3062, vypere 6 kg prádla, energetická třída D, 1 000 otáček za minutu, 15 pracích programů, program Anti-Allergy, spotřeba 40 l na cyklus, systém SensiCare, funkce SoftPlus, technologie Eco TimeManager, bílá barva, odložený start, pomalé otevírání dvířek, hluk při odstřeďování 75 dB, rozměry (V × Š × H): 89 × 40 × 60 cm.

Electrolux EW6TN3062

Pokud nemáte ve své koupelně dostatek prostoru pro umístění předem plněné pračky, je pro vás ideální volbou shora plněná pračka Electrolux EW6TN3062. Kapacita bubnu pro praní dosahuje 6 kg. Při otáčkách odstřeďování 1 000 ot./min pracuje s hlučností 75 dB. V nabídce má až 15 pracích programů, které si jednoduše navolíte pomocí otočného voliče a tlačítek.

Programy a funkce

  • Prací programy: zap/vyp, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemné prádlo, Rapid 14min, máchání, odstředění/vypuštění, Anti Allergy Vapour, dětské prádlo, hedvábí, vlna, sport, sportovní prádlo, džínovina
  • Funkce: Temp Selection, nastavení rychlosti odstřeďování, předeprání, Stain, extra máchání, Soft Plus, Easy Iron, Delay, Time Manager, start/pauza

Technologie SensiCare

Způsob praní, který usnadní vaší peněžence, ale také pomůže přírodě. Technologie SensiCare automaticky přizpůsobuje program každé várce prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie, aniž by ovlivnila dokonalé výsledky praní.

Svěží prádlo se SoftPlus

Pračka s funkcí SoftPlus umožňuje vyprat prádlo na dotyk měkké a jemné, dokonce dlouhodobě svěže vonící. Oblečení je před posledním mácháním namočené, aby se aviváž rovnoměrně dostala do celé náplně a správně ošetřila každý jeden kus oblečení.

TimeManager

Funkce TimeManager vám umožní nastavit trvání pracího cyklu podle vašich potřeb. Ušetříte energii i čas, ale přitom vaše prádlo bude zaručeně dokonale čisté.

Antialergický program

Díky antialergickému programu lze dosáhnout svěžího prádla a přitom z něj odstranit látky, které dráždí citlivou pokožku. Kombinuje v sobě účinný prací cyklus a parní fázi, pro jemné a důsledné ošetření každého vlákna.

Odložený start

Velmi oblíbená je funkce Odložený start, která umožňuje odložit začátek pracího cyklu, takže praní můžete nastavit na dobu, kdy nebudete doma nebo na levnější, noční proud. Zbývající čas praní se zobrazí na LCD displeji.

Jemné otevírání a snadný přístup

Díky jemnému otevírání bubnu je vkládání a vyjímání prádla naprosto bezproblémové. Víko s tlačítkovým otevíráním a důmyslná dvířka vnitřního bubnu zajišťují snadný a bezpečný přístup. Jelikož se otvor nachází v horní části, budete mít absolutní přehled o obsahu bubnu.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 75 db
Kapacita bubnu 6 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1000 ot./min.
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Electrolux EW6TN3062

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Alois

2. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • velmi tichá při praní
  • super cena

Jsem velice spokojen - Transakce proběhla úspěšně , solidní prodávající, vřele doporučuji


Zdeněk

13. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Poměr kvality, ceny,
  • Programy pračky atd..
  • Užitné vlastnosti pračky
  • Nic
  • Nic

Vše OK