Electrolux PerfectCare 600 EW6S347S

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 999,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Zepředu plněná práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6S347S v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++. Technologie SensiCare v pračkách Perfect Care 600 automaticky upraví čas, spotřebu vody a energie pro každý prací cyklus. Buben má kapacitu pro 7 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování činí 1400 ot./min. Nabízí 14 pracích programů: bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemné prádlo, rychlý, máchání (otáčky), odstředění / vypuštění, Antiallergy Vapour, dětské prádlo, hedvábí, vlna, sport, sportovní prádlo, Denim, zap / vyp - všechny s možností posunutí startu. K dispozici je i množství přídavných funkcí. Technologie Fuzzy Logic se přizpůsobuje množství náplně. Pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6S347S je vybavena praktickou dětskou pojistkou, ochranou proti vyplavení a protipěnovým systémem. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

AEG ProSteam L7FEE48SC

AEG ProSteam L7FEE48SC

Zepředu plněná pračka AEG ProSteam L7FEE48SC s parní technologií ProSteam má kapacitu bubnu na 8 kg prádla. Pračka se také může pochlubit tichým a odolným invertorovým motorem s doživotní zárukou.…

 • Hloubka: 57,1 cm
 • Maximální hlučnost: 51 db
 • Kapacita bubnu: 8 Kg

Zobrazit produkt

Popis produktu

Praktický pomocník

Šikovná pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6S347S zvládne na jeden prací cyklus vyprat 7 kg prádla při maximálních otáčkách odstřeďování 1400 ot./min. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven, máte možnost vyprat prádlo opravdu perfektně. K dispozici je také dětská pojistka a možnost odloženého startu. Navíc je zařazena do energetické třídy A +++.

 • 14 pracích programů: bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemné prádlo, rychlý, máchání (otáčky), odstředění / vypuštění, Antiallergy Vapour, dětské prádlo, hedvábí, vlna, sport, sportovní prádlo, Denim, zap / vyp.
 • Funkce: výběr teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, předpírka, skvrny, extra máchání, Soft Plus, jednoduché žehlení, zpožděný start, Time Manager, start / pauza.

Méně času, více péče

Technologie SensiCare automaticky přizpůsobuje program každé várky prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie, aniž by ovlivnila dokonalé výsledky praní. Funkce Eco TimeManager Vám umožní nastavit trvání pracího cyklu podle Vašich potřeb. Ušetříte energii i čas, ale přitom Vaše prádlo bude zaručeně dokonale čisté. S funkcí SoftPlus Vám pračka zajistí důkladné namočení prádla a rovnoměrnou distribuci aviváže do každého vlákna. Vaše prádlo tak zůstane jemné na dotek a voňavé a svěží delší dobu. Antialergický program kombinuje vodní páru a vysoceúčinné praní, přičemž odstraňuje bakterie z oblečení.

Kontrola vyváženosti prádla

Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky bylo nerovnoměrně uložené. V případě nerovnoměrně rozloženého prádla se přeruší prací cyklus, buben se zlehka zatřese a prádlo se uvolní a lépe rozvrství. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

Fuzzy Logic

Technologie Fuzzy Logic kontroluje průběh pracího programu. Praní probíhá pomocí automatické regulace spotřeby vody a energie. Tyto parametry se nastavují podle množství náplně v bubnu pračky. Na Vás zbývá pouze nastavení si programu podle druhu tkaniny.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 45 cm
 • Maximální hlučnost 58 db
 • Kapacita bubnu 7 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 174 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 49 cm

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 45 cm
Hmotnost: 64,5 Kg
Maximální hloubka: 49 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 58 db
Hluk při odstřeďování: 78 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1400 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 220 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 52 L
Celková spotřeba: 0,93 kWh
Roční spotř.en. při praní: 174 kWh
Roční spotř.vody při praní: 10499 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 914340363

Všechny parametry

Recenze Electrolux PerfectCare 600 EW6S347S

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Dagmar, 11.2.2019

Zatím je pračka v provozu krátkou dobu. Přehledné a jednoduché volení programu na praní, dobře vyždímané prádlo. Zdá se mi, že pračka je hlučnější, než jsem předpokládala.

 • 4
 • 3

Příslušenství k Electrolux PerfectCare 600 EW6S347S