Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 199,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Zepředu plněná slim pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+++. Technologie SensiCare v pračkách Perfect Care 600 automaticky upraví čas, spotřebu vody a energie pro každý prací cyklus. Buben má kapacitu pro 6 kg prádla. Maximální otáčky odstřeďování činí 1200 ot./min. Nabízí 14 pracích programů: zap / vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemné prádlo, rychlý, máchání (otáčky), odstředění / vypuštění, Antiallergy Vapour, dětské prádlo, hedvábí, vlna plus, sport, sportovní prádlo, Denim - všechny s možností posunutí startu. K dispozici je i množství přídavných funkcí. Technologie Fuzzy Logic se přizpůsobuje množství náplně. Slim pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI je vybavena praktickou dětskou pojistkou, ochranou proti vyplavení a protipěnovým systémem. Hloubka: 42 cm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Slim pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI zvládne na jeden prací cyklus vyprat 6 kg prádla při maximálních otáčkách odstřeďování 1200 ot./min. Díky praktickým funkcím, kterými je spotřebič vybaven, máte možnost vyprat prádlo opravdu perfektně. K dispozici je také dětská pojistka a možnost odloženého startu. Navíc je zařazena do energetické třídy A+++.

 • 14 pracích programů: zap / vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemné prádlo, rychlý, máchání (otáčky), odstředění / vypuštění, Antiallergy Vapour, dětské prádlo, hedvábí, vlna plus, sport, sportovní prádlo, Denim.
 • Funkce: výběr teploty, nastavení rychlosti odstřeďování, předpírka, skvrny, extra máchání, Soft Plus, jednoduché žehlení, zpožděný start, Time Manager, start / pauza, Silent.

Invertorový motor

Energeticky účinný invertorový motor nabízí nejvyšší účinnost a trvanlivost a zajišťuje také špičkový prací výkon bez ohledu na zvolený program.

Méně času, více péče

Technologie SensiCare automaticky přizpůsobuje program každé várky prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie, aniž by ovlivnila dokonalé výsledky praní. Funkce Eco TimeManager Vám umožní nastavit trvání pracího cyklu podle Vašich potřeb. Ušetříte energii i čas, ale přitom Vaše prádlo bude zaručeně dokonale čisté. S funkcí SoftPlus Vám pračka zajistí důkladné namočení prádla a rovnoměrnou distribuci aviváže do každého vlákna. Vaše prádlo tak zůstane jemné na dotek a voňavé a svěží delší dobu. Antialergický program kombinuje vodní páru a vysoceúčinné praní, přičemž odstraňuje bakterie z oblečení.

Kontrola vyváženosti prádla

Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky bylo nerovnoměrně uložené. V případě nerovnoměrně rozloženého prádla se přeruší prací cyklus, buben se zlehka zatřese a prádlo se uvolní a lépe rozvrství. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

Fuzzy Logic

Technologie Fuzzy Logic kontroluje průběh pracího programu. Praní probíhá pomocí automatické regulace spotřeby vody a energie. Tyto parametry se nastavují podle množství náplně v bubnu pračky. Na Vás zbývá pouze nastavení si programu podle druhu tkaniny.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hloubka 38 cm
 • Maximální hlučnost 54 db
 • Kapacita bubnu 6 Kg
 • Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
 • Třída energ.účinnosti A +++ - 10%
 • Počet programů 14
 • Třída účin.odstřeď. B
 • Vzhled skříně volně stojící
 • Roční spotř.en. při praní 137 kWh
 • Systém vkládání předním plněním
 • Maximální hloubka 42 cm

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 38 cm
Hmotnost: 58,5 Kg
Maximální hloubka: 42 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 54 db
Hluk při odstřeďování: 77 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 6 Kg
? Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
? Dětská pojistka: Ano
Počet programů: 14
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 215 min.
? AquaStop funkce: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++ - 10%
Třída účin.odstřeď.: B
Spotřeba vody na cyklus: 47 L
Celková spotřeba: 0,76 kWh
Roční spotř.en. při praní: 137 kWh
Roční spotř.vody při praní: 9999 L

Vzhled

Vzhled skříně: volně stojící
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 914340222

Všechny parametry

Recenze Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux PerfectCare 600 EW6S226SI