Electrolux PerfectCare 600 EW6F528WVC bílá pračka plněná předem

Zobrazit


Kapacita bubnu: 8 Kg, Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min., Počet programů: 14, Maximální hloubka: 60 cm, Třída energetické účinnosti 2021: D Více info


Cena 7 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 80 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Předem plněná pračka Electrolux EW6F528WVC v bílém provedení. S technologií SensiCare lze upravit čas, spotřebu vody a energie pro každou várku prádla. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg prádla s maximálními otáčkami odstřeďování 1 200 ot / min. Nabízí 14 pracích programů a řadu užitečných funkcí. Funkce Eco TimeManager umožňuje přizpůsobovat prací cyklus podle individuálních časových možností. Rovněž je možné posunout start podle potřeby. Maximální hlučnost pračky Electrolux EW6F528WVC dosahuje při praní 51 dB a při odstřeďování 78 dB.

Pračka PerfectCare 600

Předem plněná pračka Electrolux PerfectCare 600 EW6F528WVC dokáže na jeden prací cyklus vyprat až 8 kg prádla, což nepochybně ocení i standardní 4-5členná rodina. Maximální otáčky odstřeďování 1 200 ot./min. lze nastavit pomocí přehledného ovládání, které tvoří otočný volič, digitální LCD displej a tlačítka. Pračka má k dispozici až 14 pracích programů a praktické přídavné funkce. Energeticky účinný invertorový motor nabízí nejvyšší účinnost a trvanlivost a zajišťuje také špičkový prací výkon bez ohledu na zvolený program.

  • Prací programy: Vyp/zap, Eco 40-60, Bavlna, Syntetika, Jemné prádlo, Rapid 14 min, Máchání, Odstředění/vypuštění, Čištění, Přikrývky, Hedvábí, Vlna, Sport, Sportovní prádlo, Denim
  • Funkce: Zap./vyp., Výběr teploty, Nastavení rychlosti odstřeďování, Předpírka, Start/pauza, Zpožděný start, Úspora času

Méně času, více péče

Technologie SensiCare automaticky přizpůsobuje program každé várky prádla a podle toho si upraví čas i spotřebu energie, aniž by ovlivnila dokonalé výsledky praní. Funkce Eco TimeManager vám umožní nastavit trvání pracího cyklu podle vašich potřeb. Ušetříte energii i čas, ale přitom vaše prádlo bude zaručeně dokonale čisté.

Odložený start

Funkce Posunutého startu umožňuje snadné naprogramování začátku pracího cyklu podle vlastních představ a rozvrhu. Vždy je možné si ho nastavit tak, aby se přizpůsobil vašemu dennímu plánu. Čisté prádlo bude připraveno právě tehdy, až vám to bude vyhovovat. Využijte maximální flexibilitu v praní.

Snadnější vkládání a vyndavání prádla

Pračka s velkou kapacitou nabízí nejen buben s možností praní většího množství prádla, ale také extra velký plnící otvor. Díky němu je vkládání a vyndavání prádla mnohem pohodlnější a jednodušší i v případě objemnějších kusů prádla jako jsou přikrývky.

Kontrola vyváženosti prádla

Díky této kontrole se nestane, že by prádlo v bubnu pračky bylo nerovnoměrně uložené. V případě nerovnoměrně rozloženého prádla se přeruší prací cyklus, buben se zlehka zatřese a prádlo se uvolní a lépe rozvrství. Spotřebič se tak méně opotřebuje a je zajištěn klidnější chod pračky.

Fuzzy Logic

Technologie Fuzzy Logic kontroluje průběh pracího programu. Praní probíhá pomocí automatické regulace spotřeby vody a energie. Tyto parametry se nastavují podle množství náplně v bubnu pračky. Na vás zbývá pouze nastavení programu podle druhu tkaniny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 8 Kg
Max.otáčky odstřeďování 1200 ot./min.
Počet programů 14
Maximální hloubka 60 cm
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Electrolux PerfectCare 600 EW6F528WVC bílá pračka plněná předem

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Vlastimil

22. 5. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoJosef

28. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Velikost bubnu.????
  • Máme jí jen chvilku. Zatím bez problémů.

Kupuji jen výrobky Elekrolux. Vždy spokojený.