Electrolux EUF1900AOW

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Vnitřní prostor SpacePlus

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak zásuvková mraznička je ideálním řešením. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání. Šuplíkový mrazák Electrolux EUF1900AOW je vybaven funkcí SpacePlus. Díky této funkci je uspořádání poliček a přihrádek ve vaší mrazničce navrženy tak, abyste mohli vnitřní prostor spotřebiče co nejúčelněji využít. Velký rodinný nákup si tak můžete přehledně a pohodlně uložit.

Dostatečný objem

Tato skříňová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit, Její využitelný objem je až 187 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Její maximální hlučnost dosahuje pouze 47 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem. Tento model je vybaven 4 zásuvkami +1 zásuvkou poloviční hloubky. Navíc máte k dispozici mrazicí odkládací přihrádku. Odmrazování mrazničky je manuálně.

FastFreeze

Skvělou funkcí tohoto typu mrazničky je FastFreeze. Tato funkce zajistí, že se teplota v mrazničce sníží velmi rychle a po dosažení správné hodnoty se zase automaticky přepne na původní nastavení. Takže vám zajistí rychlé zmrazení potravin a je jedno jestli se jedná o čerstvou zeleninu z vaší zahrady, která vám vydrží další měsíce tak jako byste ji právě posbírali a zamrazili, ale i maso, které si zachová svou chuť a aroma právě díky rychlému zmrazení. Takto zamrazené potraviny si dlouho zachovávají vitamíny, výživné látky a původní chuť. Spotřebič je vybaven vizuálním i zvukovým signálem, který se automaticky ozve při vysoké teplotě. Proto se vám nestane, že by se potraviny pokazily

Další vlastnosti

Můžete si zvolit otevírání dveří jak vám to vyhovuje, vpravo nebo vlevo. Mrazicí kapacita dosahuje 20 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu je 18 hodin. K dispozici má i vizuální a akustický varovný signál vysoké teploty.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 125 cm
  • Celkový čistý objem 187 L
  • Mrazící výkon 20 kg/24h
  • Třída energetické účinnosti 2021 F

Další vlastnosti

Značka: Electrolux

Mraznička

Hrubá kapacita mrazáku: 190 L
Mrazící výkon: 20 kg/24h

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 54,5 cm
Výška: 125 cm
Hloubka: 63,9 cm
Hmotnost: 45,7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 47 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: NEW 2021

Vzhled

Celkový čistý objem: 187 L
Celkový hrubý objem: 191 L
Počet zásuvek: 5
Typ ovládání: mechanické

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 246 kWh
Klimatická třída: SN, T, N, ST
Akumulační doba: 18 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: F

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano

Ostatní

Kód produktu: 933013431

Všechny parametry

Recenze Electrolux EUF1900AOW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux EUF1900AOW