Electrolux ESPC71DB Silence Pro System

Podlahový vysavač ELECTROLUX ESPC71DB pracuje s maximálním výkonem 750 W. Výkon spotřebiče si nastavíte pomocí regulace výkonu. Při provozu není třeba používat žádné prachové sáčky, čímž ušetříte a usnadníte si údržbu. O filtraci vzduchu se postará Hygiene filtr, který je navíc omyvatelný. Díky bezhlučné technologii Silence Pro ™ nebudete při vysávání rušit ostatní členy vaší domácnosti. Dosahovaná hlučnost vysavače je 72 dB. Akční rádius: 9 m, hmotnost vysavače: 5 kg. Barva: modrá Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 10 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Podlahový vysavač ELECTROLUX ESPC71DB

 • Energetická účinnost: A
 • Max. příkon (W): 750
 • Bezsáčkový vysavač: Nemusíte si pamatovat, jaký typ sáčku máte, kupovat je a skladovat. S nádobou na prach a filtry se snadno manipuluje.
 • Integrované parkovací pozice: Hubice s možností jednoduchého odložení, ve vertikální i horizontální poloze.
 • Regulace výkonu: Regulace výkonu umožňuje použít výkon, jaký potřebujete. Můžete vysávat s minimálním rušením a šetřit energii.
 • Teleskopická trubice se zámkem: Délka trubky lze nastavit aby se hodila k vaší výšce.
 • Hubice Turbo dex: Podlahová hubice s rotační turbo kartáčem pro lepší čištění koberců.

Systém Silence Pro ™

Důležitou vlastností všech vysavačů je tichý chod přístroje. Často třeba vysát rozsypané potraviny v kuchyni či jídelně a to i při sledování televizoru či v době, kdy spí vaše dítěte. Vysavač SilentPerformer ™ splní tento požadavek pomocí systému Silence Pro ™. Ten nabídne tichý provoz bez omezení výkonu. Konstruktéři k tomu vybavili vysavač motorem optimalizovaným pro tichý chod. Ten je doplněn speciální konstrukcí nádobky na prach. Při tom nemůže chybět hubice DustPro ™, která se také výrazně podílí na tichému provozu spotřebiče.

Užitečný pomocník do každé domácnosti

Při každodenním úklidu vaší domácnosti nepochybně oceníte šikovného pomocníka, kterým je bezsáčkový vysavač ELECTROLUX ESPC71DB. Zařazení do úsporné energetické třídy A zaručuje nízkou spotřebu energie. Regulace výkonu umožňuje použít výkon, jaký potřebujete.

Systém Easy Empty ™

Usnadněte si úklid s ELECTROLUX ESPC71DB. Zbavíte se tak navždy nepříjemné manipulace s prachem. Model totiž disponuje moderním systémem Easy Empty ™, díky kterému se zbavíte nasbíraných nečistot velmi jednoduše a rychle a hlavně bez kontaktu s vysávání prachem. Zajistíte si tak bezprašnou domácnost. Vše je velmi jednouché. Nádobku na prach jednoduše vyberete, vynesete ven a tam se nečistot zbavíte jejich vysypáním do koše. Tento způsob čištění jistě oceníte.

 

 

Pohodlné vysávání

S vysavačem se komfortně manipuluje co je zaručeno nízkou hmotností, která je jen 4,9 kg. Vysavač je vybaven teleskopickými trubicemi, které se dají nastavit do požadované délky. Ergonomicky tvarovaná rukojeť umožňuje pohodlné použití. Je speciálně navržena, abyste dosáhli dál, takže vyčistíte i těžko dostupná místa. Pracovní dosah vysavače je 9 metrů, takže pohodlně vysajete místnosti bez toho, abyste stále hledali volnou zásuvku.

 

 

Technologie Clean Air Filtration ™

Patříte mezi lidi, kteří trpí alergiemi a už vás nebaví neustálý boj s prachem a alergeny? Máme pro vás řešení. Pořiďte si bezsáčkový vysavač ELECTROLUX ESPC71DB Cyclonic, který na boj s tímto problémem nabídne omyvatelný Hygiene filtr. Pomocí něho se vysavač postará o přefiltrování vysávaného vzduchu a odstraní z něj alergeny a další znečišťující látky. Takže se nemusíte obávat, ve vašem domově se budete cítit bezpečně a příjemně. Tuto vlastnost ocení i další členové vaší rodiny.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 78 db
 • Operační rádius 9 m
 • Umývatelný filtr Ano

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
Operační rádius: 9 m
Teleskopická trubice: Ano
Filtr pro ochranu motoru: Ano
Umývatelný filtr: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Šírka: 27 cm
Hmotnosť: 7760 g
Výška: 32,5 cm
Hloubka: 32 cm

Obsah balení

Obsah balení: Bezsáčk. vysavač SilentPerformer Cyclonic

Hlučnost

Maximální hlučnost: 78 db

Energetické údaje

Maximální příkon: 750 W

Funkce

Indikátor plného sáčku: Ne
Regulace výkonu: Ano

Vzhled

Objem sáčku/nádoby: 1,4 L
Materiál rourky: kov

Ostatní

Kód produktu: 900274275

Všechny parametry

Recenze Electrolux ESPC71DB Silence Pro System

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux ESPC71DB Silence Pro System