Electrolux 300 PRO AirDry ESL5335LO

Vestavná myčka nádobí Electrolux 300 PRO AirDry ESL5335LO v šířce 60 cm s Airdrie systémem sušení. Zařazena je do energetické třídy A ++ s kapacitou pro mytí 13 sad nádobí. Hlučnost díky invertorovému motoru dosahuje 45 dB. Ovládání je umístěno shora. K dispozici je 6 mycích programů s možností odloženého startu o 24 hodin a ukazatele funkce: dvoubarevný světelný ukazatel na podlaze, budík, zrušení programu, zpožděný start 1-24 hodin, vybraný program, leštidlo, sůl, TimeManager, XtraDry. Vodní senzor zjišťuje úroveň znečištění vody a upravuje její spotřebu. Vnitřní vybavení tvoří 2 koše: horní je výškově nastavitelný a má 2 měkké gumové špičky, sklopné držáky na sklenice, plastová rukojeť. Dolní koš má 2 sklopné držáky na talíře a plastovou rukojeť. Myčka Electrolux 300 PRO AirDry ESL5335LO disponuje množstevní automatikou Fuzzy Logic, vodním senzorem a zařízením proti zaplavení (spínací plovák). Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 19 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Programy a funkce myčky

Myčka nádobí Electrolux 300 PRO AirDry ESL5335LO na jeden mycí cyklus dokáže umýt 13 jídelních souprav nádobí. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte odložený start o 24 hodin a vodní senzor, kterí zjišťuje úroveň znečištění vody a upravuje spotřebu vody. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A++.

  • Teploty mytí: 4
  • 6 programů: AutoFlex 45 ° C - 70 ° C, Eko 50 ° C, šetrný na sklo 45 ° C, intenzivní 70 ° C, QuickPlus 60 ° C, opláchnutí

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

  •      XtraDry - zlepšuje výkon sušení.
  •      TimeManager - tato funkce zvyšuje tlak a teplotu vody. Fáze mytí a sušení jsou kratší. Celkové trvání programu se zkracuje o 50% při stejné účinnosti mytí.

Bez skvrn a s leskem v každém mycím cyklu

Program AutoFlex s inteligentním snímačem nastaví spotřebu každého mycího cyklu podle naplnění a čistoty každé náplně. Využívá jen tolik, kolik je potřeba pro dokonale umyté nádobí. Šetří energii, vodu i čas.

Sušení

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována priprodzeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci váš nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii.

Dokonalý přehled o průběhu programu

Optická signalizace Beam on Floor pŘemítá světelný paprsek na podlahu pod dvířkami myčky. Po spuštění programu se rozsvítí červené světlo, které svítí po celou dobu trvání mycího cyklu. Po ukončení programu se rozsvítí zelená kontrolka.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 měkké gumové špičky, sklopné držáky na sklenice, plastová rukojeť. Výbava dolního koše sestává ze 2 sklopných držáku na talíře a plastové rukojeti.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 59,6 cm
  • Maximální hlučnost 45 db
  • Počet souprav nádobí 13

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Model: ESL5335LO
Délka hadice: 1,5 m
Délka odtokové hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 59,6 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnosť: 39,15 Kg

Obsah balení

Obsah balení: napoušť.a vypoušť.hadice

Display/Grafika

? Typ displeje: LED

Hlučnost

Maximální hlučnost: 45 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 237 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 13
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 9,9 L
Třída účinnosti sušení: A

Ostatní

Kód produktu: 911536338

Všechny parametry

Recenze Electrolux 300 PRO AirDry ESL5335LO

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 300 PRO AirDry ESL5335LO