Electrolux 300 AirDry ESI4621LOX

Vestavná myčka nádobí Electrolux 300 AirDry ESI4621LOX v šířce 45 cm s Airdrie systémem sušení. Zařazena je do energetické třídy A ++ s kapacitou pro mytí 9 sad nádobí. Hlučnost díky invertorovému motoru dosahuje 44 dB. Ovládání je umístěno zepředu. K dispozici je 6 mycích programů s možností odloženého startu o 24 hodin a ukazatele funkcí: zpožděný start 1-24 hodin, fáze sušení, moje oblíbené, vybraný program, leštidlo, sůl, TimeManager, mytí, XtraDry, zap / vyp. Vodní senzor zjišťuje úroveň znečištění vody a upravuje její spotřebu. Vnitřní vybavení tvoří 2 koše: horní je výškově nastavitelný a má 2 měkké gumové špičky, sklopné držáky na sklenice. Dolní koš má 2 sklopné držáky na talíře. Myčka Electrolux 300 AirDry ESI4621LOX disponuje množstevní automatikou Fuzzy Logic, vodním senzorem, satelitním mycím ramenem a zařízením proti zaplavení (spínací plovák). Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

 

Programy

Myčka nádobí Electrolux 300 AirDry ESI4621LOX na jeden mycí cyklus dokáže umýt 9 jídelních souprav nádobí. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte odložený start o 24 hodin a vodní senzor, kterí zjišťuje úroveň znečištění vody a upravuje spotřebu vody. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A++.

  •      Teploty mytí: 4
  •      6 programů: AutoFlex 45 ° C - 70 ° C, Eko 50 ° C, Flexiwash, šetrný na sklo 45 ° C, intenzivní 70 ° C, QuickPlus 60 ° C

Sušení

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována priprodzeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci váš nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu budou vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou celé dávky nádobí na mytí i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 měkké gumové špičky, sklopné držáky na sklenice. Výbava dolního koše sestává ze 2 sklopné držáky na talíře.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 44 db
  • Počet programů 6
  • Počet souprav nádobí 9

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Délka hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 44,6 cm
Výška: 81,8 cm
Hloubka: 57 cm
Hmotnosť: 32,2 Kg

Obsah balení

Obsah balení: napoušť.a vypoušť.hadice

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 240 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 9
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Energetické údaje

Spotřeba vody na cyklus: 9,9 L
Třída účinnosti sušení: A

Ostatní

Kód produktu: 911066020

Všechny parametry

Recenze Electrolux 300 AirDry ESI4621LOX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux 300 AirDry ESI4621LOX