Electrolux ESF9500LOX

Myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX je zařazena do energetické třídy A++. Ovládací panel má umístěný na vrchní straně dvířek. Technologie AirDry využívá přirozené proudění vzduchu pro plynulé dosušení nádobí. Myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX nabízí 6 mycích programů s možností odložení startu o 1-24 hodin. Je vybavena i množstvím dalších funkcí: fáze sušení, indikátor nedostatku leštidla a soli, Timemanager, ExtraDry. Její kapacita postačí pro umytí až 14 sad nádobí. Vnitřní výbavu tvoří výškově nastavitelný horní koš, který disponuje skládacími poličkami na poháry a plastovým držadlem, a dolní koš, který má 4 rozložitelné talířové poličky a plastové držadlo. Zásuvka MaxiFlex slouží k ukládání příborů a kuchyňského náčiní. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Siemens SN258I01TE

Volně stojící 60 cm myčka nádobí Siemens SN258I01TE se stane spolehlivým spotřebičem v každé domácnosti. S roční spotřebou 237 kWh (program ECO) se řadí do energetické třídy A +++. Svým nerezovým,…

 • Maximální hlučnost: 44 db
 • Třída energ.účinnosti: A +++
 • Počet programů: 8

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Myčka s MaxiFlex zásuvkou

Volně stojící myčka nádobí Electrolux ESF9500LOX na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 14 jídelních souprav nádobí. Myčka využívá k sušení přirozenou cirkulaci vzduchu. Před koncem programu se dvířka automaticky pootevřou, aby mohl vzduch proudit dovnitř a nádobí bylo dokonale dosušené. Myčka ze série 700 vám při vaření umožní používat jakékoliv kuchyňské nářadí. Díky zásuvce MaxiFlex se pro jejich mytí vždy najde místo. Při jejich ukládání si prostor flexibilně přizpůsobíte. Oceníte odložený start o 1 - 24 hodin. Myčka je zařazena do úsporné energetické třídy A++.

Všechny příbory budou umyté najednou

V zásuvce MaxiFlex umyjete najednou všechny příbory a drobné kuchyňské pomůcky různých rozměrů a tvarů. Zásuvka nabízí flexibilní nastavení různých dělících příček a přitom zajistí důkladné umytí.

Sušení AirDry

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, pootevře dvířka cca o 10 cm a nechá nádobí samovolně dosušit. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii. Funkce se zapne ve všech mycích programech kromě předmytí.

Programy a funkce

Pomocí ovládacího panelu si můžete zvolit z několika mycích programů v rozmezí 30 minut až 4 hodin. Myčka nabízí 6 mycích programů:

 • ECO 50°C - jde o nejdelší program, který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 • AutoFlex 45-70°C - rozpoznává stupeň znečištění a množství nádobí v koších. Automaticky upraví množství vody, teplotu mytí a trvání programu.
 • Šetrný na sklo 45°C - program je vhodný pro mytí skla a lehce znečištěného nádobí. Reguluje teplotu vody a zajistí mimořádnou péči o choulostivé nádobí.
 • Intenzivní 70°C - program ideální pro silně znečištěné nádobí, používá vysoký tlak vody při vysoké teplotě.
 • QuickPlus 60°C - jde o nejkratší program, trvající 30 minut, který je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 • Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 • ExtraDry - zlepšuje výkon sušení. Zvolit tuto funkci je možné u všech programů kromě Eco.
 • TimeManager - funkce zvyšuje tlak a teplotu vody. Fáze mytí a sušení jsou kratší, zároveň mají stejný účinek jako při běžném trvání.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný, a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří sklopné držáky na šálky. Výbava dolního koše sestává ze 4 sklopných držáků na talíře a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slouží pro ukládání příborů a kuchyňského náčiní.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 5

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 46,65 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 10,5 L
Celková spotřeba: 0,935 kWh
Roční spotřeba energie: 266 kWh
Roční spotřeba vody: 2940 L

Funkce

Počet programů: 5
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 120 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 14
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 911516379

Všechny parametry

Recenze Electrolux ESF9500LOX

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Rostislav, 05.9.2020

Příslušenství k Electrolux ESF9500LOX