Electrolux ESF8570ROX

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Volně stojící myčka nádobí Electrolux ESF8570ROX v nerezové barvě, v šířce 60 cm. Zařazena je do energetické třídy A ++ s kapacitou pro mytí 15 sad nádobí. Hlučnost díky invertorovému motoru dosahuje 44 dB. Ovládání je umístěno shora. K dispozici je 6 mycích programů s možností odloženého startu o 24 hodin a ukazatele funkce: zpožděný start 1-24 hodin, fáze sušení, moje oblíbené, vybraný program, leštidlo, sůl, TimeManager, mytí, XtraDry. Vnitřní vybavení tvoří 2 koše. Horní koš je výškově nastavitelný a má 2 sklopné držáky, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na sklenice na víno, sklopné držáky na sklenice, plastová rukojeť Electrolux; dolní koš má 2 sklopné držáky na talíře a plastovou rukojeť. Myčka Electrolux ESF8570ROX disponuje množstevní automatikou Fuzzy Logic, vodním senzorem a zařízením proti zaplavení (spínací plovák). Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG FFB83730PM

Cashback až 11 500 Kč po registraci (více info)

AEG FFB83730PM

Volně stojící myčka nádobí AEG FFB83730PM ve stříbrném provedení je široká 60 cm s kapacitou pro 15 sad nádobí. Disponuje 8 mycími programy a možností nastavení 5 teplot vody. Obsahuje výškově…

  • Maximální hlučnost: 40 db
  • Třída energ.účinnosti: A +++
  • Počet programů: 8

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Programy

Myčka nádobí Electrolux ESF8570ROX na jeden mycí cyklus dokáže umýt 15 jídelních souprav nádobí. Tato myčka nabízí 2 úložné koše na mytí nádobí. Oceníte automatické otevírání dveří, odložený start o 24 hodin a vodní senzor, který zjišťuje úroveň znečištění vody a upravuje spotřebu vody. Myčka se řadí se do úsporné energetické třídy A++.

  • Teploty mytí: 5
  • 6 programů: AutoFlex 45 ° C - 70 °C, Eko 50 °C, Flexiwash, intenzivní 70 °C, QuickPlus 60 °C, opláchnutí

Sušení

Tato myčka se pyšní novou technologií AirDry, která je inspirována přirozeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte, otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci vaše nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte, snížíte výdaje za energii.

Satelitní sprchovací rameno

Díky satelitnímu sprchovému ramenu budou vaše nádobí dokonale umyté a třpytivé. 5 sprchových úrovní zajistí maximální pokrytí vodou celé dávky nádobí na mytí i když bude myčka kompletně plná. Satelit má dvojitý rotační pohyb s neustále se měnícím úhlem sprchování, aby se voda dostala opravdu všude.

Systém vnitřních košů

Užijte si více volného času díky myčce. Tato myčka s velkou kapacitou umyje nevídané množství nádobí najednou. Horní koš je výškově nastavitelný a to dokonce i když ho plně naložíte. Jeho výbavu tvoří 2 sklopné držáky, 2 sklopné drátěné úchyty na sklenice, 2 měkké gumové špičky, 6 úchytů na sklenice na víno, sklopné držáky na sklenice, plastová rukojeť Electrolux. Výbavu dolního koše tvoří ze 2 sklopné držáky na talíře a plastovou rukojeť.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 44 db
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Počet programů 7
  • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 61 cm
Hmotnost: 46,08 Kg

Obsah balení

Obsah balení: napoušť.a vypoušť.hadice

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Spotřeba vody na cyklus: 11 L
Celková spotřeba: 0,95 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 270 kWh
Roční spotřeba vody: 3080 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 7
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 233 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 15
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 911416379

Všechny parametry

Recenze Electrolux ESF8570ROX

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux ESF8570ROX