Electrolux ESF4710ROX

Volně stojící myčka nádobí v v moderním nerezovém provedení je zařazeno do energetické třídy A+++. Na jeden mycí cyklus dokáže umýt až 9 jídelních souprav nádobí, proto je vhodná i do větších domácností. Myčka s hlučností 44 dB má k dispozici 6 mycích programů. Electrolux ESF4710ROX s časovou předvolbou až na 24 hodin disponuje displejem, rychlým programem, šetrným programem pro sklo, indikátorem soli a leštidla, výškově nastavitelným horní košem a vodním senzorem, který zjišťuje úroveň znečištění vody a upravuje její spotřebu. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Sušení

Electrolux ESF4710ROX se pyšní novou technologií Airdry, která je inspirována priprodzeným procesem sušení. K samotnému dokončení sušení totiž využívá přirozený tok vzduchu. V poslední fázi programu, který si zvolíte otevře dvířka cca o 10 cm, dokud nebudete moci váš nádobí vybrat. Díky tomuto inovativnímu sušení, které jistě oceníte snížíte výdaje za energii.

* Obrázek je ilustrativní.

TimeManager

Neodmyslitelnou součástí této myčky je praktická funkce TimeManager. Tato fukce představuje možnost zkrácení trvání cykluna polovinu. Výsledkem této funkce tak bude rychle umyté nádobí a ušetření vašeho drahocenného času.

AutoFlex

Moderní myčka nádobí ELECTROLUX ESF4710ROX se přizpůsobí všem potřebám. Disponuje totiž funkcí AutoFlex, která upravuje teplotu, spotřebu vody a energie v závislosti na stupni zničistenia nádobí a na velikosti náplně. Hlavním cílem této funkce je, abyste měli veškeré nádobí důkladně čistý a připraven k opětovnému používání.

Stačí vám 30 minut

Ano, přesně 30 minut vám bohatě stačí na to, abyste si mezi jednotlivými chody stihli umýt vaše nádobí. Veškerý špinavé nádobí, které jste použili například na přípravu jídla nebo na samotný chod jako například talíře, hrnečky, zda pánve můžete jednoduše a pohodlně umýt díky rychlému 30-minutové programu. S touto myčkou ELECTROLUX ESF4710ROX tak budete máte mít k dispozici stále čisté nádobí.

Odložený start

Moderní volně stojící myčka nádobí ELECTROLUX ESF4710ROX je vybavena funkcí odloženého startu až na 24 hodin. Díky této funkci tak můžete vaši myčku naplnit a nastavit tak, aby se spustila právě tehdy, kdy vám to vyhovuje. S touto myčkou budete mít vše pod kontrolou.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 44 db
 • Třída energ.účinnosti A +++
 • Počet programů 6
 • Třída účinnosti sušení A

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 44,6 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 61,5 cm
Hmotnost: 37,5 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 44 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Spotřeba vody na cyklus: 9,9 L
Celková spotřeba: 0,614 kWh
Třída účinnosti sušení: A
Roční spotřeba energie: 176 kWh
Roční spotřeba vody: 2775 L

Funkce

? Dětská pojistka: Ne
Počet programů: 6
? Odložený start: Ano
Doba cyklu: 238 min.
? AquaStop funkce: Ano
Počet souprav nádobí: 9
AquaSensor funkce: Ano
Indikace zbývajícího času: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 911056027

Všechny parametry

Recenze Electrolux ESF4710ROX

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Miroslav, 11.5.2020

 • Tichá
 • úsporná
 • po umytí se pootevřou dvířka, rychlejší schnutí

Jan, 16.12.2018

Celková spokojenost, dobře myje, velice tichá, jediná věc ke zlepšení, že integrovaný koš na příbory má celkem velké držadlo, které zabere místo za 1 talíř. Jinak jenom chvála. Toto hodnocení píšu po 3 měsíčním používání v domácnosti.

 • - tichý provoz
 • - kvalitně myje
 • - super sušení
 • - jelikož jde o typ šíře 45, blbě se vejde velké nádobí
 • - integrovaný koš na příbor zabírá zbytečně moc místa

Příslušenství k Electrolux ESF4710ROX