Electrolux ERN3213AOW

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná jednodveřová chladnička Electrolux ERN3213AOW je určena pro vestavbu a má skvělou výbavu. Spadá do energetické třídy A +, tedy skladování potravin v chladu je nízkoenergetické. Díky ventilačnímu systému FreeStore můžete potraviny uskladnit v jakékoli části chladničky, protože tento systém rozvádí rovnoměrně chladný vzduch po celém spotřebiči. Praktické je i LED osvětlení, které je kvalitní a úsporné. Chladicí prostor se automaticky rozmrazuje. Chladnička je vysoká 1780 mm, široká 560 mm a hluboká 550 mm. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Výkonná a nízkoenergetická

Přesně taková je vestavěná chladnička Electrolux ERN3213AOW. Patří do energetické skupiny A +, tedy skladování potravin v chladu je nízkoenergetické. Tato chladnička je příkladem spojení vynikajícího výkonu a velmi nízké spotřeby energie. Potraviny lze uložit v chladničce v jakémkoliv oddělení, díky ventilačnímu systému FreeStore totiž zůstane vždy stejně čerstvé. Tento systém rozvádí rovnoměrně chladný vzduch po celém spotřebiči. Vestavná chladnička je vybavena funkcí dovolenkového režimu díky kterému minimalizujete spotřebu energie v případě delší nepřítomnosti. Funkce Action Cool rychle zajistí požadovanou teplotu v chladničce. Ovládání je elektronické s LCD displejem.

Vnitřní vybavení

Chladící prostor nabízí dostatečnou kapacitu pro uskladnění potravin. Objem dosahuje až 310 litrů. Vnitřní vybavení tvoří 4 skleněné police plné šířky + 1 flexibilní s přední a zadní lištou, zásobník pro 6 vajíček 2 x a dveřní přihrádky. Chladnička je vybavena také zásuvkou MaxiBox, která je určena pro uskladnění zeleniny a ovoce. Vaše ingredience tak budou vždy čerstvé a plné vitamínů. Pro dokonalé světlo v této chladničce je k dispozici LED osvětlení, díky kterému budete mít dokonalý přehled o každém koutě spotřebiče. Zaručí vám výbornou viditelnost a ještě je úsporné. Zásuvka pro skladování zeleniny s ovládáním vlhkosti vzduchu nabízí nejideálnější prostředí pro potraviny. Zavření větracích otvorů nabízí vhodné prostředí pro skladování bylinek a listové zeleniny, dokud otevření větracích otvorů nabízí ideální podmínky pro skladování.

DynamicAir

Funkce DynamicAir zajišťuje aby vnútotné prostředí chladničky mělo zachovanou stabilní teplotu. Funguje na principu cirkulace vzuchu po prostoru, potraviny jsou tak chráněny před ohřátím i při otevřených dvířkách.

Dotykové ovládání

Vnitřní elektronické ovládání s dotykovými prvky nabízejí snadnější přístup k nastavením a funkcím chladničky. Bez námahy změníte teplotu podle vlastních potřeb.

Technické specifikace

Pro minimalizaci spotřeby energie je k dispozici dovolenkový režim, který můžete využít v době vaší delší nepřítomnosti. Ovládání chladničky je elektronické a při déle otevřených dveřích vás upozorní zvukovým a optickým signálem. Celý chladicí prostor spotřebiče se automaticky odmrazuje. Díky funkci Action Cool se zchladí během chvilky na požadovanou teplotu. I navzdory svému skvělému výkonu je tento spotřebič v provozu extrémně tichý.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 54 cm
 • Výška 177,2 cm
 • Maximální hlučnost 34 db
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 319 L
 • Čistá kapacita chladničky 310 L
 • Klimatická třída SN, ST
 • Rychlé zamražení Ne
 • Zabudovaná mraznička Ne
 • Uchycení dveří Dveře pravé
 • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 54 cm
Výška: 177,2 cm
Hloubka: 54,9 cm
Hmotnost: 54 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 34 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 142 kWh
Klimatická třída: SN, ST

Vzhled

Celkový čistý objem: 319 L
Uchycení dveří: Dveře pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 310 L

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Mraznička

Zabudovaná mraznička: Ne

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne

Ostatní

Kód produktu: 923581003

Všechny parametry

Recenze Electrolux ERN3213AOW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux ERN3213AOW