Electrolux ERN3213AOW

Zobrazit

Výška: 177.2 cm, Maximální hlučnost: 34 db, Celkový čistý objem: 319 L, Třída energetické účinnosti 2021: G, Elektronický informační list

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná jednodveřová chladnička Electrolux ERN3213AOW je určena pro vestavbu a má skvělou výbavu. Díky ventilačnímu systému FreeStore můžete potraviny uskladnit v jakékoli části chladničky, protože tento systém rozvádí rovnoměrně chladný vzduch po celém spotřebiči. Praktické je i LED osvětlení, které je kvalitní a úsporné. Chladicí prostor se automaticky rozmrazuje. Chladnička je vysoká 1780 mm, široká 560 mm a hluboká 550 mm.

Výkonná chladnička

Přesně taková je vestavěná chladnička Electrolux ERN3213AOW. Potraviny lze uložit v chladničce v jakémkoliv oddělení, díky ventilačnímu systému FreeStore totiž zůstane vždy stejně čerstvé. Tento systém rozvádí rovnoměrně chladný vzduch po celém spotřebiči. Vestavná chladnička je vybavena funkcí dovolenkového režimu díky kterému minimalizujete spotřebu energie v případě delší nepřítomnosti. Funkce Action Cool rychle zajistí požadovanou teplotu v chladničce. Ovládání je elektronické s LCD displejem.

Vnitřní vybavení

Chladící prostor nabízí dostatečnou kapacitu pro uskladnění potravin. Objem dosahuje až 311 litrů. Vnitřní vybavení tvoří 4 skleněné police plné šířky + 1 flexibilní s přední a zadní lištou, zásobník pro 6 vajíček 2 x a dveřní přihrádky. Chladnička je vybavena také zásuvkou MaxiBox, která je určena pro uskladnění zeleniny a ovoce. Vaše ingredience tak budou vždy čerstvé a plné vitamínů. Pro dokonalé světlo v této chladničce je k dispozici LED osvětlení, díky kterému budete mít dokonalý přehled o každém koutě spotřebiče. Zaručí vám výbornou viditelnost a ještě je úsporné. Zásuvka pro skladování zeleniny s ovládáním vlhkosti vzduchu nabízí nejideálnější prostředí pro potraviny. Zavření větracích otvorů nabízí vhodné prostředí pro skladování bylinek a listové zeleniny, dokud otevření větracích otvorů nabízí ideální podmínky pro skladování.

DynamicAir

Funkce DynamicAir zajišťuje aby vnútotné prostředí chladničky mělo zachovanou stabilní teplotu. Funguje na principu cirkulace vzuchu po prostoru, potraviny jsou tak chráněny před ohřátím i při otevřených dvířkách.

Dotykové ovládání

Vnitřní elektronické ovládání s dotykovými prvky nabízejí snadnější přístup k nastavením a funkcím chladničky. Bez námahy změníte teplotu podle vlastních potřeb.

Technické specifikace

Pro minimalizaci spotřeby energie je k dispozici dovolenkový režim, který můžete využít v době vaší delší nepřítomnosti. Ovládání chladničky je elektronické a při déle otevřených dveřích vás upozorní zvukovým a optickým signálem. Celý chladicí prostor spotřebiče se automaticky odmrazuje. Díky funkci Action Cool se zchladí během chvilky na požadovanou teplotu. I navzdory svému skvělému výkonu je tento spotřebič v provozu extrémně tichý.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177.2 cm
Maximální hlučnost 34 db
Celkový čistý objem 319 L
Třída energetické účinnosti 2021 G

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux ERN3213AOW

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno