Electrolux ERF4114AOW

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednodveřová chladnička Electrolux ERF4114AOW v bílé barvě s úpravou proti otiskům je zařazena do energetické třídy A ++. Celkový využitelný objem chladničky je 387 litrů. Rozmrazování se realizuje automaticky. Díky technologii FreeStore můžete potraviny uložit kdekoli, zůstanou dlouhodobě čerstvé. Funkce ShoppingMode rychle zabezpečí potřebnou teplotu v chladničce, když zůstanou dvířka chvíli otevřená. Dovolenková funkce minimalizuje spotřebu energie během dlouhodobé nepřítomnosti a zabrání tvorbě zápachu a plísně. Vnitřní výbavu tvoří praktické LED osvětlení, 4 skleněné police s lištou, speciální police pro chladicí láhve, zásobník pro 6 vajec, 2 zásuvky plné šířky pro skladování ovoce a zeleniny a dveřní poličky. Maximální hlučnost chladničky Electrolux ERF4114AOW dosahuje 39 dB. Pro optimální provoz je k dispozici i zvukový a optický varovný signál otevřených dveří. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Liebherr K 3130

Liebherr K 3130

Chladnička Liebherr K 3130 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Využitelný objem dosahuje 297 litrů. Ovládání je pomocí MagicEye s LCD grafickým ukazatelem teploty, které je umístěno…

  • Výška: 144,7 cm
  • Třída energ.účinnosti: A ++
  • Celkový čistý objem: 297 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Užitečný pomocník

Jednodveřová chladnička Electrolux ERF4114AOW v bílém provedení je spotřebič, vhodný pro každodenní použití. Díky ledničce nemusíte nakupovat čerstvé potraviny každodenně, ale stačí, když je co nejdříve po nákupu uložíte do chladničky a potraviny vám vydrží čerstvé delší dobu. Díky tomu ušetříte čas a vše potřebné k vaření a pečení budete mít hned po ruce.

Technologie FreeStore

Dlouhodobou čerstvost vám ve vnitřním prostoru zabezpečí i technologie FreeStore, která umožňuje uložit jakékoli potraviny na libovolnou poličku a přesto zůstanou díky rovnoměrnému proudění vzduchu čerstvé. Technologie neustále rovnoměrně distribuuje chladný vzduch v celém chladicím prostoru a ve spolupráci se senzory ho usměrňuje do prostor, kde je to právě potřeba, čímž optimalizuje i spotřebu energie. Proto zůstávají potraviny dokonale čerstvé, ať jsou uloženy na kterémkoliv místě v chladničce. Je jen na vás, zda vám vyhovuje ukládání potravin v horní nebo dolní části spotřebiče. Vždy máte záruku zachování čerstvosti.

Uskladní množství potravin

Pokud hledáte chladničku vhodnou na uskladnění i většího množství potravin a přitom bude vypadat přímo světově, je jednodveřová chladnička přesně to, co hledáte. Monoklimatická chladnička nabízí celkový využitelný objem 387 litrů s funkcí ShoppingMode pro rychlé zajištění potřebné teploty ve vnitřním prostoru. Potěší vás prakticky řešeným vnitřním členěním poliček a zásuvek. V chladničce se nacházejí 4 skleněné poličky, které jsou ukončeny lištou. K dispozici jsou také 2 zásuvky plné šířky určené k uskladnění ovoce nebo zeleniny. Součástí je zásobník na vajíčka, ve kterém můžete uskladnit 6 vajíček. Láhve prakticky uložíte v úsporném držáku na lahve, který se nachází pod skleněnou policí. Celý vnitřní prostor spotřebiče je prakticky osvětlen LED žárovkou, proto ihned vidíte, kde máte co uloženo.

Další vlastnosti

Čistý objem chladničky je 387 litrů. Spotřebič se odmrazuje automaticky, díky čemuž je jeho údržba opravdu jednoduchá. Ovládání teploty je elektronické. Chladnička je zařazena do energetické třídy A++. I při každodenním používání máte jistotu hospodárného provozu a tak je tento model šetrný nejen k vaší peněžence, ale také k životnímu prostředí. Nebude vás rušit ani nadměrným hlukem. Maximální hlučnost dosahuje 39 dB.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 185,4 cm
  • Třída energ.účinnosti A ++
  • Celkový čistý objem 387 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 185,4 cm
Hloubka: 64,7 cm
Hmotnost: 61,3 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 116 kWh

Vzhled

Celkový čistý objem: 387 L

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne

Ostatní

Kód produktu: 925052097

Všechny parametry

Recenze Electrolux ERF4114AOW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux ERF4114AOW