Electrolux ERF2504AOW

Jednodveřová chladnička Electrolux ERF2504AOW v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A +, se svými rozměry 1250 x 550 x 612 mm je vhodným spotřebičem zejména do prostorově omezených kuchyní. Chladnička nabízí využitelný objem 235 l, takže nebudete mít problém s uskladněním velkých nákupů. Důmyslnější rozmístění umožňuje lepší využití vnitřní kapacity, abyste mohli uložit celý nákup bez ohrožení místa v kuchyni. Jednodveřová chladnička Electrolux ERF2504AOW je vybavena automatickým odmrazováním prostoru, takže s péčí o ni nebudete mít problém. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Whirlpool SW6 AM2Q W

Whirlpool SW6 AM2Q W

Jednodveřová chladnička Whirlpool SW6 AM2Q je zařazena do energetické třídy A++. Má bílou barvu a systém chlazení Multi-flow . Ovládání chladničky je elektronické zajištěné pomocí tlačítek. Celkový…

  • Výška: 167 cm
  • Třída energ.účinnosti: A ++
  • Celkový čistý objem: 318 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Užitečný pomocník

Jednodveřová chladnička Electrolux ERF2504AOW v bílém provedení je spotřebič, vhodný pro každodenní použití. Díky ledničce nemusíte nakupovat čerstvé potraviny každodenně, ale stačí když je co nejdříve po nákupu uložíte dovnitř a potraviny vám vydrží čerstvé delší dobu. Díky tomu ušetříte čas a vše potřebné k vaření a pečení budete mít hned po ruce.

Uskladní množství potravin

Pokud hledáte chladničku vhodnou na uskladnění i většího množství potravin a přitom bude vypadat přímo světově, je jednodveřová chladnička přesně to, co hledáte. Chladnička nabízí celkový využitelný objem 235 litrů. Potěší vás prakticky řešeným vnitřním členěním poliček a zásuvek. V chladničce se nacházejí 4 skleněné poličky, které jsou ukončeny lištou. K dispozici je i 1 zásuvka plné šířky určená k uskladnění ovoce nebo zeleniny. Součástí je zásobník na vajíčka, ve kterém můžete uskladnit 6 vajíček. Celý vnitřní prostor spotřebiče je prakticky osvětlen LED žárovkou proto ihned vidíte kde máte co uloženy.

Další vlastnosti

Spotřebič se odmrazuje automaticky, díky čemuž je jeho údržba opravdu jednoduchá. Ovládání teploty je elektronické. Chladnička je zařazena do energetické třídy A +. I při každodenním používání máte jistotu hospodárného provozu a tak je tento model šetrný nejen k vaší peněžence, ale také k životnímu prostředí. Nebude vás rušit ani nadměrným hlukem. Maximální hlučnost dosahuje 38 dB.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 125 cm
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celkový čistý objem 235 L
  • NoFrost (chladnička) Ne

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 55 cm
Výška: 125 cm
Hloubka: 61,2 cm
Hmotnost: 42,2 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 130 kWh
Klimatická třída: SN, T, N, ST

Vzhled

Celkový čistý objem: 235 L

Další parametry

Kovová police na lahve: Ne
? Smart (ovládání mobilem): Ne
NoFrost (chladnička): Ne

Ostatní

Kód produktu: 933009719

Všechny parametry

Recenze Electrolux ERF2504AOW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux ERF2504AOW